Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukának rettenetes a hozzááll...

Apukának rettenetes a hozzáállása a két éves gyerekünkhöz mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon türelmetlen volt eddig is a lányunkkal...

De most már ott tartunk, hogy nagyon csúnyán és agresszívan beszél vele... :(

Ha mesét néz akkor: Kapcsold már ki azt a sz*art

Ha sír: Mi a f*aszért bőgsz. Fogd be a pofád meg ilyesmik.

Nem bírom elviselni ezt már mondtam neki is...

Igyekszem mindent megtenni, hogy a lehető legkevesebbet sírjon és ne legyen útba a férjemnek, de úgy gondolom, hogy természetes, hogy egy 2 éves gyerek sír ha valami baja van. Ráadásul jön a hátsó rágófoga alig tud aludni és erre még a meleg is rátesz. :(

Mit tehetnék hogy ez változzon?

Próbáltam már beszélni vele szépen... volt hogy össze is vesztünk ez miatt... Nem tudom mit tehetnék...

Volt már valaki így?



2015. jún. 9. 07:18
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem a gyerek viselkedését kell megszüntetni ami teljesen természetes, hanem apukáét. Költözzél el de gyorsan ha nem akarod, hogy a gyerek így nőjjön fel, féljen apukától. Ha szeret titeket ezzel rájön, mit is veszít.
2015. jún. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
95%
"Apuka" alkalmatlan a gyereknevelésre. Egy normális szülő soha nem mond ilyet a gyerekének. Én a helyedben nem szépen beszélnék vele erről, hagynám otthagynám a francba.
2015. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
89%
* hanem otthagynám
2015. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezhetem, hogy miért mentél hozzá ehhez a "férfihez"? Mi fogott meg benne?
2015. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
93%

a ferjed egy tusko allat. gratulalok a parvalasztasodhoz.


Mivel egy ilyen barombol nem lesz hirtelen muvelt, intelligens ember, ezert nem tudom a megoldast.

2015. jún. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
93%

Általában a nem tervezett terhessegek végződnek így. ...

Válj el

2015. jún. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Azért mentem hozzá, mert szeretem...

Még nem volt (közös) gyerekünk addig nem volt gond vele.

Nem is hittem, hogy ilyen lesz hiszen neki van már 2 gyereke akik velünk laknak, ők már nagyobbak (12 és 18 évesek), így nagyon váratlanul ért ez a viselkedés.

Néha olyan mintha féltékeny lenne rá. Kb két hete is nekem esett hogy miért nem nézem vele a tv-t mert csak ül egyedül a nappaliba mint egy hülye (én a gyereket altattam, mert nem tudott elaludni). Másnap ott ültem vele a konyhába és néztem vele a focit (pedig nem szeretem) közbe főztem, megkérdeztem tőle, hogy most jobb-e így neki... azt mondta nem... Nem is vett rólam tudomást... pár nap múlva ezen is összekaptunk és akkor el is mondtam neki hogy szánalmas a gyerekhez a hozzáállása és ha kint vagyok vele akkor is úgy nézi a tv-t mit egy hülye... :S

2015. jún. 9. 07:52
 8/53 A kérdező kommentje:
Tervezett gyerek...
2015. jún. 9. 07:53
 9/53 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom, az "apukára" eddig is ilyen stílus volt jellemzö, és nem értem, egy ilyen bunkó, trágár emberhez minek mentél hozzá egyáltalán?


Egyelöre örülhetsz, hogy nem ver benneteket, de ez is csak idö kérdése.


NEM a gyereket kell tovább elnyomni, hanem az apával kell elöször KÖZÖLNI, hoyg VAGY befogja a száját ég megtanul emberként viselkedni, VAGY ennyi volt a házasság a gyerek érdekében.


Minél elöbb hagyod ott, annál kevésbé teszed tönkre a gyereket.

2015. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
84%
Birom az ilyen nöket, hogy "szeretem", de gondolkodni nem tud, aztán a szegény gyerek meg belerokkan ebbe a helyzetbe, mert az apa trágár, agresszív, érzelmi nulla, anyuka meg függ ettöl az idiótától.
2015. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!