Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám hozzáállása tényleg...

Anyám hozzáállása tényleg szánalmas? Tudom, hogy olyan dolgot tettem, amit nem kellett volna, de anyámat ez nem érdekli.

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Az osztálytársaim nem szerettek azóta, mióta először találkoztak velem. Ennek nem tudom pontosan az okát, mert nem mondták meg, de az biztos, hogy ódivatúnak és régimódinak tartanak a koromhoz képest, nyámnyila vagyok és túl komoly, biztos ez az oka. Nagyon magányos vagyok emiatt és szeretem, ha kedvesek és gyengédek velem mások. A lányok észre sem vesznek a korosztályomból, de bizonyos, 40-45 év körüli nők nyomulnak rám mindig. Ezt sosem értettem, hogy miért van. Ezek a nők anyám munkatársai és kb. egy éve van ez, hogy közülük hárman is megpróbáltak kikezdeni velem. Én először azt hittem, hogy csak túl kedvesek, de nem így volt. Pár hónapja volt például, hogy anyum munkahelyére bementem iskola után, hogy majd ő hazavigyen kocsival és meg kellett várnom, leültem és láttam ezeket a nőket beszélgetni, összesúgtak és rám néztek, aztán az egyik odaült mellém és elkezdett dicsérgetni, flörtölt, tisztára hozzám bújt, megfogta a kezem, én meg nem tudtam hogy rázzam le udvariasan és teljesen zavarba jöttem. Mikor jött anyum, látta, hogy a nyakamra ült teljesen, de nem is foglalkozott ezzel. Aztán egy hete anyum születésnapjára vendégeket hívott és ezek közül a nők közül is meghívta az egyiket hozzánk. Megjegyzem ez elég csinos volt és zavarba ejtő. Egész végig szinte mellettem ült úgy, mint a másik annak idején és magáról beszélt nekem, olyan részleteket mondott magáról, amihez nekem nem is lenne közöm, például hogy nincs férje és magányos, kellene neki pasi meg még kínosabbakat is. Mikor senki nem figyelt oda, odahajolt a fülemhez és halkan mondta, hogy kimegy a fürdőszobába, kövessem. Ő kiment és én utána mentem. Ott megmondta nekem, hogy vonzódik hozzám, csodálatos vagyok, le akar velem feküdni és úgy látja, hogy én is így érzek, le ne tagadjam, imád engem és megcsókolt. Én nem utasítottam el, mert bevallom, hogy jól esett, de tudtam, hogy nem kellene, mégis megcsókoltam én is. Mondta, hogy látogassam meg hétvégén és én el is mentem hozzá és megtörtént, lefeküdtünk egymással. Én ezt valahogy nem tartottam jó döntésnek, nem tudtam mi baj lehet ebből, csak egyszerűen tudtam, hogy egy 17 éves és egy 43 éves nem teheti meg ezt egymással. Gondolkodtam ezen egy-két napot, és arra jutottam, hogy az összes többi nő és ez utóbbi is anyám szeme láttára flörtölt és kezdett ki velem, nem lehet, hogy ő ebből nem vett észre semmit. Bármennyire is kínos volt ez az egész, elmondtam anyumnak mindent, és megkérdeztem, hogy ő ezt tényleg látta-e. Ő azt mondta, hogy egész végig tudott arról, hogy néhány kolléganője rám utazik, de ő a munkahelyén csak annyit hallott, hogy sokat beszélnek rólam és vonzónak tartanak, ezt is csak egy pletykából hallotta, de nem érdekelte. Azt is elmondta nekem, hogy látta, hogy mennyire közel akarnak hozzám kerülni, de nem avatkozott közbe, mert gondolta, hogy nekem ez jót tesz, mert tudja, hogy mennyire magányos vagyok és nincs senkim. Aztán meg még volt pofája sok boldogságot kívánni az új kapcsolatomhoz. Én nem mondtam meg neki a véleményemet, egyszerűen otthagytam, bezárkóztam a szobámba és sírtam. Tudom, hogy gusztustalan dolgot tettem, és ha anyám ezt nem így látja, ő is gusztustalan ember. Annyira szégyellem magam. Hogy tegyem túl ezen az egészen magam?

2015. márc. 12. 19:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Álmodj királylány!:DD
2015. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Hát persze...
2015. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Te nem vagy normális, ha így gondolkodsz.
2015. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Igeeeeeeen! Na, ezt a kamukérdést már nem lehet űberelni, szuperjó lett. :D Talán a "bezárkóztam a szobámba és sírtam" már sok volt, de amúgy fantasztikus, grat!
2015. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
hogy miért hasonlít ahhoz az ^elmeroggyant-nyomorultlotyó KAMUZÓ stílusához ez ez leírás? nem tudom...
2015. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
20%
Itt senki nem válaszol normálisan?
2015. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
1%
Örülj hogy volt alkalmad szexelni egy nagyon tapasztalt nővel. Én 20 vagyok de nem tudok elképzelni egy sokkal fiatalabb fiút hogy velem izéljen. Gáz baker
2015. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
mire, hatoska? kamura nem válaszolunk
2015. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
1%
Csak annyit tehetsz hogy elfelejted,anyádhiz meg többet nem megyel be a munkába
2015. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%
Ez a kamu szó miért ennyire népszerű ezen az oldalon? És miért gondolod, hogy kamu, kifejtenéd? Szerintem csak trollkodsz. Volt itt egy másik kérdés, amiben valaki megkérdezte, hogy mit szólnánk hozzá, ha a lányunk ellopna 25 ezer forintot, arra is beírtak egy csomó trágárságot. Álljatok már le!
2015. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!