Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor vehetik el a gyermeket?...

Mikor vehetik el a gyermeket? Mindene megvan. Anyós befolyásos ember. Hogy tudom megakadályozni h ne vegyék el? Anyós vagy nevelő szülők? Melyik a jobb? ( 6 gyerek mellett lesz még ideje egy 11 hónapos babával foglalkozni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Világosabban tedd fel a kérdést! Kik akarják elvenni?Miért akarják elvenni? tőled? Te ki vagy? Anya vagy apa? ...stb...
2015. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért mert kamra tagulata van az agyában és nem fejlődik rendesen tőle.anya vagyok.10 hónaposan 5,fél kg.gondolom a környezet miatt nem fejlődik.
2015. jún. 9. 08:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálad van? Normális körülmények között?

A betegsége miatt nem fogják elvenni. Ha másnál lenne, akkor is beteg lenne.

Vagy van valami más gond is otthon?

2015. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamratágulattal még simán normálisan fejlődik egy kisgyerek és ahogy nő növi ki. Rendszeres ellenőrzésre van szüksége, ennyi a történet.Tengernyi kisgyereknek van egyébként.


Mi az amiben le van maradva?

2015. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy a környezet miatt nem fejlődik? Ha a környezet káros rá, akkor elveheti. Vagy mit értesz ez alatt? Normálisan tedd már fel a kérdést!!!
2015. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amiben le van maradva nem ül, 1 hónapja kezdett el Forgolodik. Rendszeresen járun gyógytornára. Akamra tágulat csak nő neki de nem látszik. Igen nálam van.
2015. jún. 9. 09:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És miét gondolod, hogy a környezete miatt nem fejlődik? Milyen a környezete?
2015. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem megfelelő neki vagy nem.tudom mikor édesanyámnal bennet voltunk 2 hetet akkor többet fejlődött mint itthon 3 hónap alatt. A kamra tagulat miatt is járunk rendszeres kivizsgálásra.
2015. jún. 9. 09:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem megfelelő? Ha nem megfelelő akkor simán elvehetik. De, ezt már írtam. Írd már le normálisan, hogy mi a probléma!!!! "mikor édesanyámnal bennet voltunk 2 hetet akkor" Hol voltatok?
2015. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést légy szíves tedd fel érthetően.

Miért nem megfelelőek a körülmények? Anyós miért akarja elvenni a gyereket? Kinek van 6 gyereke?

2015. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!