Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim kicsit szigorúak de...

Laccca2000 kérdése:

A szüleim kicsit szigorúak de nagyon szeretnek.9edikes vagyok és ugy volt hogy csak2 3 asom lesz és befizettek mindent amit szerettem volna (táborok) és most derült ki hogy 5 3asom (utcsó dogák) Hogy mondjam el, előre vagy a biziosztásnál tudják meg?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 19:47
 1/7 anonim válasza:
90%
Bömbölj és szomorúan mond el nekik
2015. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előre mondd el nekik, a sunnyogás sose jó, elveszted a bizalmukat. Esetleg ígérd meg, hogy tizedikben jobban igyekszel (és igyekezz is jobban.)
2015. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Először mondd azt, hogy terhes vagy/terhes a barátnőd-sokk-, utána közöld velük a hármasokat.


Az én fejemet is leszedték a hármasok miatt, azóta elvesztettem a fejem.

2015. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Ez jó, ha egy hét alatt lerontottál 3 tantárgyat is..Ha tudtad, hogy kétesre állsz, akkor tanulni kellett volna. Már késő.

Nem a világ vége, semmit nem fog számítani a későbbi boldogulásodban.

Mondd meg a szüleidnek minél előbb, mert ha a biziből látják majd, biztos nem fognak örülni, hogy eltitkoltad

2015. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jobb ha most elmondod, hogy az utolsó dolgozataiddal lerontottad az év végi jegyeidet

ha a bizonyítványból derül ki, sokkal rosszabb lesz

ígérd meg, hogy következő tanévben többet fogsz tanulni (és tartsd is be)

amúgy nem tudsz még javítani? mert ha tényleg egy jegy húzta le 3-asra, lehet tudsz beszélni a tanárral hogy feleltessen a jobb jegyért

2015. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már mindenhol lezárták a jegyeket.
2015. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el!


És tudod miért?


Az életben nem (csak) a jegyek számítanak, hanem az, hogy vállaljuk a felelősséget és saját magunkat.


Szüleid, főleg, ha "nagyon szeretnek" értékelni fogják a bátorságodat. SOkkal fontosabb dolog, hogy merd felvállalni magad és a "hibáidat".


Úgy is kiderül, de így jobban fogsz belőle kijönni.

2015. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!