Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit mondtatok volna?

Szülők, ti mit mondtatok volna?

Figyelt kérdés
Elég szégyenletes dolog történt. Mivel van egy 4 éves fiunk, a szexuális életünket kizárólag èjszaka tudjuk megoldani, leginkább hajnalban, zárt ajtóval. Soha semmi gond nem volt, a fiunk nem az a vándorlós gyerek, mindig végigalussza az éjszakákat. Ma hajnalban azonban rosszat álmodott, s a férjem valahogy mellézárta az ajtót, s pont betoppant a fiunk egy elég fura helyzetben. A látottaktól megrémült, azt hitte anyu meg akarja enni apu kukiját...na most ezt ti hogy magyaráztátok volna el úgy, hogy ne mondjatok semmi olyat, amit elég érdekesnek tart ahhoz hogy szétkürtölje az oviban?

2015. jún. 10. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Nyugi,bármit teszel, mondasz neki, az óvónők fogják tudni:D


A legjobb az, ha semmit nem mondasz:D

2015. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát ez szuper :/ Akkor meglesz majd a vélemény, pedig tényleg "baleset" volt...

Egyébként azt mondtuk, rosszul látta, nem harapott senki semmit...ő egyébként is inkább azzal volt elfoglalva, hogy miért akarom bántani aput, nem pedig a bántás módjával :D de szerencsére meg tudtuk nyugtatni, de nem hinném, hogy felejtette :/

2015. jún. 10. 11:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hú ez igen durva, nem is tudom mit mondanék,ha ilyen fordulna elő. Bár nekem nincs gyerekem,bocsi,hogy írok.

Az biztos,hogy ez bárkivel megeshet,szóval semmiképp sem elítélendő. Különben meg ismerek olyat,akiknek a szobája egybenyílik a gyerekekével (nincs ajtó) és úgy szexelnek. Na az már gáz szerintem.

Fogalmam sincs mit mondanék a gyereknek, ha ilyen korú lenne. Semmiképp se reagálj mérgesen ilyenkor,inkább mosolyogj,még ha cikinek is érzed előtte.


Inkább olvasd el ezt, és próbáld ki:

[link]


Nem hiszem,hogy szétkürtöli majd az oviban,főleg ha te is természetesen kezeled. :)

2015. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Jah.. azt mondta,hogy megharaptad aput.. de édi :D Én lehet másnap megpróbáltam volna bele beszélni,hogy álmodta.. bár tényleg nem tudom, csak akkor derülne ki, ha velünk is ilyen megesne.
2015. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

egyébként hallottam már olyat is hogy ez szinte minden szülőnél előfordul. ha ez megnyugtat :)

Egyszer olvastam egy olyan esetet hogy anyuka lovagolt apukán amikor egyszer csak mögöttük megszólalt a 4 éves gyerek: "anyuci vigyázz le ne essél!" :D

AZ fontos hogy megnyugtattátok hogy nem akartad bántani az apját!

esetleg: apunak fájt hasa anya pedig megpuszilgatta? (ha már úgy is azt mondtátok hogy rosszul látta) vagy ez nagy hülyeség?

2015. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem is volt hasonló, de mi csak "vonatocskát" játszottunk az anyjával!
2015. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ezen semmi szégyelleni való!
2015. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem hülyeség. Tényleg valami ilyesmit kellene mondania,hogy fájt a hasa apának. :)
2015. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
én azt mondanám, hogy meg kellett vizsgálni közelről, mert fájt neki. :)
2015. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Eszedbe ne jusson hazudni neki! A gyerek nem hülye, csak kicsi. A linkelt cikk nagyon jó, próbálj az alapján beszélni vele, ha egyáltalán igényli.
2015. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!