Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell haragudni egy...

Miért kell haragudni egy bikini miatt?

Figyelt kérdés
A régi, egy részes fürdőruhámat kinőttem, hamarosan megyünk az iskolával a Balatonra, három hétre. Anya adott pénzt,hogy vegyek magamnak fürdőruhát (megbeszéltük, hogy veszek egy bikinit), vettem is, de amikor felpróbáltam és megmutattam anyunak, elkezdett szidni, hogy mit képzelek magamról, hogy olyan bikinit veszek fel, amiből kilátszik a fenekem. Tényleg olyan, hogy oldalt egy kicsit kilátszik a fenekem, de nem annyira, mint mondjuk a féltangánál vagy tangánál (alapból tangát fel se vennék), most az van, hogy biztos van valakim, vagy mutogatom magam a fiúknak. Már azt is kilátásba helyezte, hogy nem enged el a kirándulásra.

2015. jún. 10. 16:19
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Nem látszik úgy ki a fenekem, hanem csak egy kis csíkocska, nem az a kirívó, direkt olyat választottam. Egyébként nem akarom senkinek se mutogatni magam.
2015. jún. 10. 16:30
 3/35 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ő inkább valami ilyesmit képzelt el neked:

[link]


:D Bocsi.

Szóval.. természetes, hogy félt meg stb, de azért ez kicsit túlzás a részéről. Lehet,kicsit irigy is az alakodra azért reagált így. Majd lenyugszik. Azt írta, nincs kipakolva a feneke. :D

2015. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
14%

Bikini vásárláshoz, viseléséhez kell önkritika.

Nem kell mindent megmutatni,közszemlére tenni.

A kevesebb néha több!

2015. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%
Linkelj egy hasonló bikinit!Azért van kiakadva, mert kislány vagy még, lehet nem illik rád a bikini. De miért nem mentetek akkor együtt megvenni?Ha nem volt olyan dràga és van még pénzetek, ajánld fel, hogy nézzetek egy másikat, ha esetleg nem lehet visszavinni, cserélni.
2015. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Anyának is nagyon jó alakja van, sokan mondták neki, hogy 50 éves, de 20 évet letagadhatna a korából, igaz jár zumbára, futni, aerobikra satöbbi (én is járok aerobikra) meg rendszeresen biciklizünk. Mint mondtam, a legszolidabb bikinit választottam. 153 centi vagyok és 46 kilogramm
2015. jún. 10. 16:37
 7/35 A kérdező kommentje:
Bikinit, fehérneműt nem vesznek vissza
2015. jún. 10. 16:37
 8/35 A kérdező kommentje:
[link] ilyen a bikinim, csak halvány zöld. A szegélye meg sötét zöld.
2015. jún. 10. 16:41
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Pedig ez egy normál bugyi fazon, nem? Ha ennyire ki van akadva, akkor mondd meg neki, hogy vegyetek egyet közösen. Azt meg nem úgy gondoltam, hogy nem illik rád, hogy nem vagy csinos, hanem hogy nem illik hozzád, mert fiatal vagy. Elnézést kérek, ha félreérthetõ voltam.
2015. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem volt félreérthető, anyának ennél szolidabb a bikinije de kicsit hasonló.
2015. jún. 10. 16:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!