Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik meg hogy a...

Miért nem engedik meg hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok a barátom 19 már lassan fél éve együtt vagyunk de nem engedik meg hogy ott aludjak miért lehet ez?
2015. jún. 10. 23:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ülj le velük és kérdezd meg, hgoy miért nem. Lehet hgoy tök más oka van, vagy lehet hogy normálisan meg is lehet beszélni a dolgokat. Csakhogy megértsd az álláspontjukat. Aztán persze lehet, hogy nem értesz velük egyet, de el kell fogadnod!
2015. jún. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Salx Narval ***** válasza:
62%
Megelőztél kedves utolsó, én is pontosan ezt tanácsoltam volna. Meg kell őket kérdezni, nyilván elfogják mondani, hogy miért nem engedik.
2015. jún. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

18 évesen nekem sem engedték meg,leginkább az volt a kifogásuk, hogy mit szól az anyukája..Ha nem volt otthon az anyukája ott aludhattam.Ő nálunk bármikor aludhatott.

Megolodottuk, nem volt probléma.

Beszélj velük, mutasd meg nekik, hogy felelősség teljes felnőtt vagy, hogy bízzanak benned, valójában féltenek és valószínű vannak bizonyos nézeteik és ebből nem akarnak engedni..

2015. jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

Nézd #10, én 17 évesen közöltem, és elmentem és kész... persze, volt pár hét agonizálás, azt megszokták... a párom szintén közölte 17 évesen és kész... szintén volt pár hét zsezsegés, és megszokták... a szabadságot ki kell harcolni, ez ennyi.

Persze, ha valaki szeret szenvedni, az szenvedjen... senkit sem lehet a saját akarata ellenében megváltani:)

2015. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is állj ki magadért!!


Én egyedül azt kifogásolom, hogy még fél éve se vagytok együtt, gondolom nem szeretnék, hogy eztán minden pár hónapja ismert pasi ágyát megjárd...De ha így lenne is te dolgod, mert már felnőttél jogilag.

Szerintem érthetően közöld velük, hogy már elég érettnek tartod magad ehhez, és semmiben nem különbözik az, hogy ott alszol -e, vagy hogy délután vagy náluk.Ugyanazt is tudjátok csinálni, nem értem én sem, hogy mitől féltenek.

Nálunk a húgomnak nem engedték az együtt alvást.Aztán egyik délután filmet néztek a nappaliban és elaludtak mindketten.Anya csak sóhajtozott, hogy milyen aranyosak, de nem fogta fel, hogy éjszaka is ugyanezt csinálnák valószínűleg..De azt tiltani kell.Fuck logic.:D

2015. jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretnenek meg kiengedni a feszekbol, en azt gondolom. Ahogy irtak masok is delutan is teherbe lehetvesni, nem kell ahhoz sotetnek lenni. Lehetvattol felnek ha engednek onnantol alig latnak majd, mert mindig ott akarsz aludni majd, szinte elkoltozol. Beszeld meg veluk hogy csak hetvegente lenne, hetkozbe otthon aludnal. Biztositsd errol oket. Mond nekik igen is hogy delutan is tudtok barmit csinalni, nem ezert akarsz ott aludni,csak szeretitek egymast , szeretnetek egyutt aludni.
2015. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne gondoljátok, hogy a szülők nem voltak fiatalok. Nagyon jól tudják ők is, hogy délután is teherbe eshet egy lány, sőt még reggel is.

"Nekem még anyám mondogatta, hogy egy jó kislány már 6 órakor lefekszik, hogy 10-re hazaérjen."

Ma már a kérdező (is) bőven a lányom lehetne.

Minden csak a bizalmon múlik. Ha tudja a szülő, hogy komoly a kapcsolat, akkor megengedi, de ha nem akkor nem engedi meg. A lányokra meg még jobban kell vigyázni. Az én fiatalkoromban sem voltak szende szüzek, csak apuci, és az aktuális pasijuk hitte azt, hogy "jó kislányok". Több ismerősöm vált el már azért, mert később a férj találkozott olyan expasival, a feleség előéletéből, akiről nem is tudott. Így derült ki, hogy több pasival volt, stb..., mint amit bevallott. És a legtöbb nő bizony letagad néhányat a férje előtt, mert addigra már tudja, hogy a nagy tapasztalat hátrány a párválasztásnál. Persze egyre több a kivétel.

Viszont mentségükre szóljon, hogy akkoriban még nem versenyeztek, hogy kit dönt hanyatt minél több pasi, és a többségük "viszonylag" sokáig tartotta magát.

Ma már ez nem divat. Ellenben a férfiak nem haladnak eléggé a korral, és még mindig, nem akarnak Q-t feleségnek.

A hosszú kimaradások, viszont sokkal több lehetőséget teremtenek, mintha minden éjjel otthon aludna a kis hölgy. Arról nem is beszélve, hogy akkor a szülők látják, tudják, hogy mi van vele.

Persze tudom, hogy a kérdező, és a jelenlévők kivételek, ők minden maximálisan megbízhatóak. De ezt az érintett anyukák, és apukák is így tudják?


Viszont azt is megteheted, hogy elköltözöl, és eltartod magad. Hidd el tudomásul fogják venni, és beletörődnek.

De ha nem törődsz az engedélyükkel, és megszeged a szabályaikat, amik lehet, hogy nem tökéletesek, de érted vannak, akkor számolj a következményekkel, és viseld a büntetést is méltósággal. Valószínűleg nem fognak bántani, és biztosan szeretni fognak továbbra is, de a bizalmukat csak egyszer játszatod el...


Írom mindezt annak ellenére, hogy a 15 éves barátnőm, 17 éves koromban már nálam aludt, és soha semmi probléma nem volt.

2015. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"De ha nem törődsz az engedélyükkel, és megszeged a szabályaikat, amik lehet, hogy nem tökéletesek, de érted vannak, akkor számolj a következményekkel, és viseld a büntetést is méltósággal." - ez egy jó szöveg, természetesen arra is, amikor az ilyen szülő majd azon fog görcsölni 70-80 évesen, hogy a kutya sem nyitja rá az ajtót és senkitől se tud egy pohár vizet kérni... mert ugye az, hogy a gyerekére erőszakkal rá akarta kényszeríteni a saját értékrendjét az az ő döntése volt, a tettének következményeit viselje méltósággal... mert ugye amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten...
2015. jún. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18 :-)

Nem szólok semmit, még nem értél meg a vitára. Írjál, ha felnőttél, de addigra már magadtól is érteni fogod. :-)

2015. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19, ne hidd már, hogy a korral automatikusan jár a konzi vaskalap... és azt se, hogy az ilyentől ":-)" humoros lesz a szimpla zöldség...
2015. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!