Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg áruló vagyok ha...

Tényleg áruló vagyok ha meglátogatom apát?

Figyelt kérdés

Apa megcsalta anyát, és most azzal a másik nővel van. Még nem költözött el itthonról de szinte soha nincs itt. Nagyon haragszok rá de azért hiányzik és mégis csak az apám. Azt mondta, hogy egyszer elmehetnék "hozzájuk" (tehát a nő lakására) meghívnak ebédre. Anya meg megtiltotta. Azt mondta ha elmegyek áruló vagyok és akkor maradjak is ott. De ezt az egészet mégis hogy akaszthatják az én nyakamba? Nem az én hibám hogy válnak. :S Nagyon rosszul vagyok már, nem tudom hogy mit csináljak.

16/L


2015. jún. 11. 16:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy nincs közöd anyád és apád kapcsolatához, úgy anyukádnak sincs ahhoz, ami közted és apád között van. Kölcsönös a dolog. Nem áruló vagy, csak anyukád választásra kényszerít, amihez semmi joga!
2015. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%

Anyudnak igaza van abba, hogy ne menj a nő lakására, mert ott arra kényszerülnél, hogy a kulturált viselkedés jegyében udvariaskodj olyannal, aki mondjuk anyád szerint csak egy riherongy. (Házas emberrel magára adó nő nem kezd ki.)


Apudnak mondd, hogy szervezzen neked valahol máshol programot, például elvihet vásárolni. Ha már ott hagyott Titeket, főleg ha nem sok tartásdíjat fizet, akkor annyit igazán megtehetne, hogy havonta egy-két drágább ruhadarabot/cipőt/illatszert... Neked fizetne.


38F

2015. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Így van. Nem vagy áruló, az anyukád nem gondolkodik józanul és a bosszú beszél belőle. Sajnos. Váláskor a legtöbb szülő kivetkőzik önmagából és a gyereknek is duruzsolnak a másik fél ellen. Kevés az az intelligens ember, aki helyén tudja kezelni a dolgokat és a gyereket nem vonja be az Ő kudarcába.

Nagyon sajnállak. Szívem szerint azt mondom menj nyugodtan el apukádhoz, ha szereted. De azt is tudom utána anyukáddal töltöd a napokat és nézheted a sértődött fejét. Talán az elmenetel mellett döntenék, előbb utóbb hozzá kell szoknia.

2015. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Anyád utálja őket, de neked nem kell. Külön lapra tartozik.
2015. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
A saját apukádról van szó, dehogy vagy áruló, ha meglátogatod!
2015. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Már hogy lennél áruló, azért met ők ketten szétválnak, neked még jogod van apukáddal is lenni. Nem értem az ilyen anyákat, nem szép az érzelmi zsarolás.
2015. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%

Biztos hogy a helyedbe nem mennék a nőci lakására-ez tuti. Elég jellemtelen dolog a nőcitől, hogy a jelen helyzetbe erre brusztolja apádat. Lévén, hogy apád még el sem vált..


Inkább hivd el apádat egy fagyizásra, vagy üljetek be valahová ketten beszélgetni. Igy a jelen helyzetben sokkal jobb lenne neked is, anyádnak is, apádnak is. Hiszen a ti kettötők beszélgetése nem tartozik a harmadik nőcire.

2015. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
27%
6 Ha valaki még el sem vált, akkor nem ippeg jellemes lépés. Majd ha elvált, és kicsit csitultak a kedélyek.. de addig..elég gáz.
2015. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%
Jogod van apukáddal lenni, de azért én a helyedben figyelemmel lennék anyukád érzéseire is és egyelőre nem mennék fel a nő lakására. Találkozz apukáddal semleges helyen, utána majd úgyis kialakulnak a dolgok a későbbiekben.
2015. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%

Apukád az apukád marad, bármit is tett.

Anyukádat nyilván bántják a történtek, de nagyon rossz taktika, ha a szülők problémája miatt a gyereket büntetik.


ANyukád egyszerűen "értelmi zsarol", és rajtad keresztül akarja büntetni apukád.


Nem vagy áruló. A történetben egyedül te vagy az, aki semmiről sem tehet.

2015. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!