Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akarok egy apát? Ez normális?

Akarok egy apát? Ez normális?

Figyelt kérdés

Apukám meghalt, de sajnos akkor se volt mindig a legjobb apa amíg élt.12 voltam, mikor meghalt.

Mostanában egyre jobban azt érzem, hogy hiányzik egy apa.Nem igazán tudom ezt megmagyarázni, de nagyon rosszul érzem magam és tudom, hogy nem tudok mit tenni ez ellen. Normális, hogy ezt érzem? 16/L


2014. nov. 8. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Normális.

Én hasonlóan vagyok,csak anya miatt.Viszont nekem akàrki nem kell "anyaként".Én a saját édesanyámat kérem vissza!!!Már,ha lehetne,de ugye nem lehet.

Együttérzek veled,de hidd el,neled jobb anyukáddal,mint nekem apámmal.

2014. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 Örülj, hogy még apukád legalább van.
2014. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bence_ ***** válasza:
Igen. Hiányzik. Fejlődsz, lenne szerepe a fejlődésedben.
2014. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem el meg de sose szerett. Nekem is hianyzott neha egy apafigura az eletembol. Rossz erzes. :(
2014. nov. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2:Azóta is ki vagyok idegileg anya miatt,de ő nem beszèlget velem soha,hanem csak a nőjèvel.Ez már így megy 6 éve,mert anya halála után kb 1,5 évig törődött csak velem,de mèg akkor is csak 13 voltam,szóval "vicc" az egész.
2014. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Tőlem "csak" lelkileg vannak messze a szüleim, mint Makó Jeruzsálemtől... És ugyanígy érzek, mint te, csak anyás verzióban... Azt el sem tudom képzelni, milyen lehet egy apa.
2014. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1:Van is,meg nincs is.Ő nem nevezhető apának.Ahhoz túl önző.A szülőség meg tudtommal arról szól,hogy az önzésünket felére csökkentjük legalább a saját vérünkkel szemben.Egy példa:nagyon beteg vagyok,3 napja nem ettem,de nem hozna kaját.Erről ennyit.
2014. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen normalis en ferjhez mentem de meg mingig kellett az apa, ezt egy kicsit megis talaltam apos szemelyisegeben. Oszinten megmondva ha eljon egy nap, hogy kulon fogunk koltozni a parommal nem tom hogyan fogom birni azt hogy nem apos anyossal lakjak, mert tenyleg jo szulok!!
2014. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!