Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamaszok! Kikben bíztok meg...

Kamaszok! Kikben bíztok meg jobban, a szüleitekben, vagy a barátaitokban? Miért?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Szüleim a barátaim.

Szülőkben meglehet bízni, ha jó a kapcsolat közöttetek, nem fogja szétkürtölni a titkaidat, viszont a barátok akkor is fecsegnek, ha jóban vagytok.

Nekem volt egy nagyon jó barátnőm, csak elköltözött, benne feltétel nélkül bíztam.

2015. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel több ízben tapasztalhattam, hogy a szüleimben gyakorlatilag nem bízhatok, inkább a barátokat választanám. Abban nem értek egyet az első válaszolóval, hogy a szülők feltétlenül megbízhatóak, míg a barátok mindenképpen pletykálnak. Esetemben például ez éppen fordítva működik.
2015. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kamasz voltam en is inkább barátokhoz fordultam
2015. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámban bízok meg a legjobban, utána pedig a testvéremben és a barátaimban.
2015. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyuban, neki bármit elmondhatok. :)

19/L

2015. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére a barátaimban és a szüleimben is egyaránt teljesen megbízhatok.
2015. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Barátaimban. A szüleimmel nincs igazán kapcsolatom.

13/L

2015. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Két legjobb barátnőmben, illetve apukámban. Anyámban nem tudok bízni.
2015. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én bízok a szüleimben, de a barátomban is. Azonban van amit nem mondok el nekik, pedig megtehetném... :D Valahogy magamnak megtartom, mert mindenki magát ismeri a legjobban így magában bízhat a legjobban. :D
2015. jún. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én a szüleimben nem bízhattam meg kamaszként. Vagy felhasználták ellenem az elmondott dolgokat (nem durva dolgok voltak), vagy kiröhögtek, vagy pletykálkodtak a haverjaiknak, vagy elmondtak mindenféle hülyéknek. Ráadásul a barátaim jobb tanácsot is adtak, mert vhogy a szüleim elfelejtették, hogy ők is voltak kamaszok, és hogy lehet, hogy nekik egy kamasz problémája a csekkbefizetéshez képest lófütty, de a kamasznak igenis sok fájdalmat okoz, plusz a mai világot is jobban ismerték minden téren.
2015. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!