Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csalódtatok már hasonlóan,...

Csalódtatok már hasonlóan, vagy ennyire a szüleitekben? Azt hittem több eszük van.20/F

Figyelt kérdés

Én meg voltam győződve róla, hogy jól neveltek, nem voltak soha nagy problémák velem, nem ittam, cigiztem, drogoztam, bandáztam, hasonlók. A húgom (most 16) 2 éve ismerkedett meg a barátjával, eddig összesen talán 10-szer találkozhattak az elmúlt másfél évben (neten ismerték meg egymást).


Nos a probléma ott kezdődik, hogy ma felhívta a tesóm anyámat, hogy "ja mégsem jön haza", megint, lekéste a vonatot, visszamegy a barátjához. A nyáron szinte csak együtt voltak, majd anyám a telefonba ilyet mondott, hogy "tudod mitől hízol, nem a sok kajálástól, hanem a gyógyszertől". Kicsit néztem, tudom hogy a fogamzásgátlók okoznak ilyet, de a végén rákérdeztem, hogy mit szed. Mondta fogamzásgátlót, múltkor találta meg nála, "de hát ő tudja".

Ilyenkor kb azt érzem, hogy fel kell pofoznom magam az álomból, mert nincs az az Isten hogy ez van ami, hát annyira abszurd volt az egész ez anyám szájából, teljesen megbolondult vagy fogalmam nincs mi lett vele.

16 ÉVESEN fogamzásgátlót, és "Ő TUDJA". Meg hogy anyám a helyébe biztos nem szedné be. Elkeserít ez a helyzet, mondom nektek tényleg elment a józan eszetek? Apával együtt? Mi a f4sz ütött belétek? Az egy dolog hogy apa hazaparancsolta ma estére a húgomat, az meg leadta a szokásos beprogramozott sírását, amire persze jól kiosztották. De nem hallottam semmit, fogalmam sincs miről volt szó mert nem érdekel, engem hagyjanak ki ezekből, szerencsére nincsenek és nem is lesznek ilyen problémáim.


Egyszerűen még mindig képtelen vagyok felfogni, hogy hogy lehetnek ennyire nemtörődömök, és hatalmas szerencséjük van hogy én nem lettem ilyen, vagy ennél sokkal rosszabb, mert volt saját józan eszem mindig is, ellenben velük, egybevéve az összeset.

Most úgy érzem magam, mintha valami kiéhezett hiénák közé dobtak volna kiskoromban, és mégis túléltem. Nem tudom kinek köszönhetem, de ezek alapján nekik biztos nem.


2014. aug. 25. 22:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
50%
A húgod más személyiség, ennyi. Nem tudom, mit kell ezen fennakadni. Az lenne a durva, ha nem szedné a fogamzásgátlót. Általában az emberek tizenévesen veszítik el a szüzességüket.
2014. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
75%
Ha jól értem, féltékeny vagy a húgodra, mert neki van barátja. Szerintem hagyd ezt abba, írtad, hogy "fogalmam sincs miről volt szó mert nem érdekel" - hát ehhez tartsd magad, mielőtt végképp megutál a húgod, és tele lesz veled a szüleid összes púpja... Rosszabb vagy, mint egy hajórakomány anyós, komolyan mondom.
2014. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
De b4sszamegakutya, hát gyerek! Egy idióta tini aki képtelen gondolkodni. A szüleim meg le se szarják, azt mondják úgy se lehet megtiltani. Hát most már késő bánat, szarnak a pofon annyit is ér bármi szó.
2014. aug. 25. 22:22
 4/44 A kérdező kommentje:
Én csak magamból indulok ki, hogy 16 évesen hogy gondolkodtam, és a tesóm sem külömb sokkal tőlem, semmivel nem érettebb, mint akkor én voltam. És én nem voltam az, tudom.
2014. aug. 25. 22:23
 5/44 anonim ***** válasza:
64%

"A fogamzásgátló tablettának lehetnek orvosi indikációi is, ilyen esetben akár 14 éves kor körül is ajánlott lehet, a nem kívánt terhesség elleni védekezés miatt azonban 17-18 éves kor az ideális, mondja Dr. Sobel Gábor, szülész-nőgyógyász. Részlet a 2011. május 31-i élő videorendelésből.

Szakértőnk: Dr. Sobel Gábor, szülész-nőgyógyász"


Csak egy évvel van az ajánlott előtt, nem értem a problémát.

2014. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
70%
Okostóninak képzeled magad, pedig nem vagy az. 4 év van köztetek, az semmi. Te egy karótnyelt gyerek vagy, ő pedig bulizós. Túl fogja élni.
2014. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
"Én azt hittem nem ilyen családban nőttem fel. De."
2014. aug. 25. 22:33
 8/44 manó1235 ***** válasza:
23%
Ha leszarják akkor az ő dolguk úgy értem akármit csinál húgod ők is megisszák a levét.. pl ha épp gyereket csinál. Akkor nekik kell rohangálni vele elvetetni stb.
2014. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Ja most jövök rá, én meg szipuzok, füvezek, iszok, cigizek, csak ezt mind titokban jaaaaaa most már értem hát akkor nálam is elb4szták ezt csak én nem hozom haza ezeket a dolgokat ahaaaaaaa
2014. aug. 25. 22:36
 10/44 anonim ***** válasza:
73%

8- fogamzásgátlót szed a húga. Felelősségteljes nemi életet él. Korán kezdte, mert szerelmes.

34n

2014. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!