Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akad ki most azon, hogy...

Miért akad ki most azon, hogy a barátomnál alszok? Hagyjam, vagy rákérdezzek?

Figyelt kérdés

December végén jöttünk össze és már a 3. héten a barátomnál aludtam (az apukája külföldi, az anyukája Bécs és Bp. között ingázik a barátja miatt, így egyedül van szinte mindig), bár az tervezetlen volt. Utána pedig egyre több lett az olyan alkalom, hogy sokáig voltam ott, nem volt kedvem elindulni haza, vagy csak elaludtam filmezés közben.

Akkor anya nem mondott ezekre semmit, nem zavarta, hogy hétköznapi is együtt aludtunk néha.

Aztán szakítottunk, most újra alakul köztünk a dolog és tegnap már ott ragadtam nála. Ma mondtam anyának, hogy apánál alszok, ne keressen, meg hétvégén sem leszek itthon, majd vasárnap, vagy jövő héten találkozunk. Erre elkezdett velem vitázni, hogy ne kamuzzak már, tudja, hogy a volt barátomnál alszok megint, meg nem érti, hogy miért kell ezt csinálnom és szóljak, ha odaértem apához, adjam oda neki a telefont majd, hogy tényleg ott vagyok-e. Otthagytam, mert nem volt kedvem ezt hallgatni.

Elmentem tusolni, látom, hogy 3 nem fogadott hívás, Anya. Visszahívom, elkezd velem idegbeteg hangon beszélni, hogy adjam oda a telefont apának. Mondom nem tudom, mert nincs itt. Erre úgy üvöltött, hogy letettem a tükör mellé a telefont, öltözködtem és még úgy is hallottam...


Nem értem ezt. Ma nem mondott semmit reggel, amiért a barátomnál aludtam. Akkor sem, mikor szóltam neki.

Szerintetek?


17L


2015. jún. 4. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

anyád reakciója nem éppen normális valahol(legalábbis az ordibálásnak telefonon keresztül semmi értelme) de tény ha egyszer szakítasz valakivel akkor nincs értelme visszatáncolni, mert az már nem ugyanolyan, ilyenkor az ember csak fél belekezdeni az újba és egyszerűbb a már bevált régit választani

legyen benned gerinc kislány

2015. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez nem volt komoly szakítás, meg 1 hete történt, szóval inkább szünet volt. De vele akarok lenni és ennyi.
2015. jún. 4. 22:22
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Anyukád nem jól csinálta. Teljesen fölösleges ordibálni. Én egyetlen egyszer mondtam volna, hogy egy órád van, hogy hazaérj.

Felhúzom a vekkert, és nem vagy itthon, amikor egy óra múlva csörög, akkor az én ajtómon többet be nem teszed a lábad, mert eltöröm. Mehetsz utána apucihoz, vagy a kandúrcicádhoz, vagy a sóhivatalba, ahogy tetszik.

Nem értek egyet anyukád konfliktuskezelésével.

2015. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nálunk nem divat erőszakot alkalmazni, még egy pofont, vagy kézrácsapást sem kaptam soha.
2015. jún. 4. 22:29
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

El is lett b*szarintva rendesen a nevelésed.

Egyébként nem írtam, hogy verdessen orcán, valamit félreértettél.

2015. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"...az én ajtómon többet be nem teszed a lábad, mert eltöröm..."

Erről egy békés, mindent megbeszélő család ugrik be nekem.

2015. jún. 4. 22:56
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

Volt 17 év beszélgetni. Nem használt. Anyukád elrontotta, és most sem azon dolgozik, hogy helyrehozza.

(Na, most lemegyek, beverek 2 sört, másfél óra múlva jövök, oszt leosztalak megint)

2015. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha ilyen hazudós kis ribnc lenne a gyerekem én is ordítanék vele.
2015. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Miért lennék hazudós?

Meg ribi?


Itt pár válaszadó eléggé el van tévedve...

2015. jún. 4. 23:15
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem kellett volna hazudnod anyukádnak,hogy hol alszol. Elvileg eddig megengedte gondolom ezután is megengedte volna. Az ordibálást persze nem kellett volna neki sem,de senki sem bírja ha átverik,mert azért csak félt az anyukád. 19L
2015. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!