Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség! Nem akarok megismerk...

Segítség! Nem akarok megismerkedni apám nőjével?

Figyelt kérdés
Apám megcsalja anyukámat, anyu nem is tudja (szerintem), és most azt akarja, hogy én is találkozzak azzal a ***. Azt mondja, biztos megszeretném, meg szinte a nővérem lehetne a *** (még egyetemre jár). De én nem akarom megismerni, gyűlölöm az ilyen erkölcstelen nőket! Bárcsak nem is tudnék róla!

2015. jún. 17. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Ha apukád szeretné, hogy megismerd, akkor biztosan tud róla anyukád is.

Nem a nő erkölcstelen, ő nem csalt meg senkit sem. Apukád csalta meg anyukádat. De lehet, hogy anyukádnak is van valami hibája.

2015. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Undorito Apád van
2015. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
De a nő is erkölcstelen, mert pontosan tudja, hogy széttúr egy családot.
2015. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

"De a nő is erkölcstelen, mert pontosan tudja, hogy széttúr egy családot."

Ha nem lenne nő, akkor sem hiszem, hogy olyan erős kötelék lenne anyuka és apuka között. De ilyenkor persze jó a 3.-ra fogni.

2015. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Én megmondanám apámnak, hogy nem akarom megismerni a ****-ját.
2015. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Huha, nem semmi apad van! En szembekopnem, az tuti! Szep peldat mutat a sajat gyerekenek. Ha mar ilyen erkolcstelen, h megcsalja anyukadat, akkor azt tenne csendben. De ez a gatlastalan pofatlansag netovabbja, arrol nem is beszelve, h megalaz teged is, meg az anyukadat is. Megmondanam apamnak a helyedben, h ne kivanja azt a percet, amikor talalkozol a nojevel...


Es komolyan meg egyetemista?! Hat, a csajnak is meg lehet a moralis szinvonala. Foleg igy, h tudja, h apad nos. Undorito!

2015. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

"Apa, nem szeretném megismerni a barátnődet, légyszi ne is kérd. Csak nem szeretném és kész. És ezt kérlek fogadd el."

és ha vagy elég cserfes hozzáteheted

"Egyébként ha ismerősöket akarsz neki szerezni, itt van anyu, ő korban jobban hozzáillik, tuti jól ellenének."

2015. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Ebből a történetből hiányzik valami. Például miért akarja apád, hogy megismerd a szeretőjét?


Egyébként meg mond azt, hogy nem akarod megismerni és nem is szeretnél tudni róla. Nem kell apád előtt minősítgetni a másikat, mert azzal csak félreviszed a beszélgetést.

2015. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Ezt én eléggé furcsa történetnek érzem. Apád nem tart attól, hogy te elmondod az anyádnak a dolgot? Egyáltalán, honnan tudsz létezéséről? Egyszer csak eléd állt vele apád, hogy "kicsim, szeretném neked bemutatni a szeretőmet"? Esetleg "lebukott", és most azért akar "bevonni" a titokba, mert így abban bízik, hogy melléjük állsz? Ha így van, akkor az valóban eléggé elítélhető, mivel nem kellene belevonnia téged a párkapcsolati zűrjeibe... (Pláne, hogy ezzel közös titokra vesz rá, amiről épp anyud nem tudhat semmit...)


Ha ez így van, semmiképp ne engedd neki, hogy belevonjon a dologba. Ez nem a te ügyed,hanem hármójuké, a szüleidnek kell rendezni a házasságukat, és vagy kilépni belőle, vagy konszolidálni...


(A harmadik félről csak annyit, hogy nem ő az, aki kapcsolatban él, nem ő az, aki hazudik otthon. Ő keresi a saját boldogságát, és vonzó férfinak talál egy olyan embert, akit a felesége otthon vélhetően már éppen eléggé un... Ha még mellé fiatal is, akkor pláne nem ő a "főgonosz" a történetben szerintem. Ugyanis ha két ember fontos egymásnak, jól működnek, fejlődnek egyxütt egy kapcsolatban, akkor nincs az a harmadik, aki oda beférkőzhet. (Más kérdés, hogy a kapcsolatok 99%-a sajna nagyon is el tud laposodni néhány év alatt.)

Előfordulhat, hogy apádnak kisül valami hosszabb távú dolog ebből az egészből. (Akkor viszont válás lesz.) Akkor, és csakis akkor én a helyedben adnék egy esélyt a leányzónak, mert tapasztalatból mondom, minden történetnek két oldala van, és nem minden mostoha gonosz. Ráadásul sokkal rosszabb neked is, ha utálkozol, mintha elfogadsz egy olyan helyzetet, amin te magad amúgy sem tudsz változtatni.

2015. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a szüleid kapcsolata tönkrement. Ez ellen semmit se tehetsz.

Fogadd el az édesapád választását! Gondolj bele, hogy ő hogyan fog viszonyulni a Te párodhoz. Bemutatkozol és ha nem szimpatikus akkor többet nem találkoztok.

2015. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!