Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz ha mindig nyitva van a...

Gáz ha mindig nyitva van a szoba ajtóm?

Figyelt kérdés

Ha megfigyelem általában minden velem egykorúnak zárva van az ajtója, akár a valódi életben akár filmekben.

Néha már engem is idegesít hogy nyitva van és belátnak (vagy épp bejön anyám lefekszik az ágyra és telefonozik..?!) Csak akkor csukom be ha tanulok, vagy jönnek a barátnőim. Ha meg most csak ugy becsuknám, nem tudom mit gondolnának a szüleim. Tipp?



2015. jún. 18. 15:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
15/L
2015. jún. 18. 15:50
 2/12 Bence Mészáros válasza:
68%
Csukd be nyugodtan, ha becsukod nem azt jelenti hogy valami történik.
2015. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz és hogy lehetne egyáltalán az? Úgy csinálod, ahogy akarod, kivéve, ha ezekkel másokat zavarsz.

Nekem alapjáraton nyitva van az ajtóm, csak akkor csukom be, ha zavaró lenne a kiáradó zene, tipikusan éjjel.

Igazából egyetlen ajtó sem szokott tartósan becsukva lenni a házban található háromból...

2015. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem be van hajtva hogy ne lássanak be, de nem csukom be, mivel a macskáim járkálnak ki-be rajta. Szerintem ha zavar hajtsd be az ajtót, de ne csukd be rendesen... amikor nem voltak macskáim volt hogy kulcsra zártam az ajtót, mert állandóan bejárkált a tesóm meg anyám... zavaróak voltak. Az meg nem érdekelt mit gondolnak, mindig zártam az ajtót és kész, hozzászoktak ehhez is.
2015. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit gondolnának? Hogy becsuktad az ajtót. Nálam mindig csukva van, nem érdekel senkit, minek legyen nyitva?
2015. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hol be van csukva hol nincs. :D Sokszor teljesen random a dolog. :D
2015. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan vicces:D

Máshol is hallottam már erről az ajtónyitvahagyós dologról, és nagyon meg is lepődtem rajta, mivel nálunk anyu pont azért szokott kiakadni, ha valaki nem csukja be valamelyik ajtót :D


Szerintem csak csukd be és kész, nem hinném, hogy bármit is gondolnának.

2015. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor csukom be, ha hokizok, dugok, filmezek, tanulok, vagy alszok. Szóval lényegében ha nem akarom hogy zavarjanak.
2015. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ha én becsukom, azt hiszik haragszok vagy megsértődtem -.-
2015. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
meg úgyis benyitnak
2015. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!