Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan utálnak a szüleim?

Jogosan utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok és egész életemben egy messzi-messzi mindentől távol lévő tanyán éltem. A szüleim tettek mindenre, tönkre ment már minden (autó, ház, stb.) és egészségügyileg is lerobbantak. Apával mostanában sokat veszekszünk, mert új kocsit akarunk ezért spórolok ahol csak tudok. Kocsi kell, mert ésszerű távon belül nincs buszjárat. Természetesen anyagi jellegű gondok is adódnak, cső törés volt nem rég és kijött egy tetemes vízszámla, de vannak egyéb tartozások is. Átvettem a pénzügyeket és elkezdtem ezeket kifizetni hónapról hónapra, de így kevesebb marad a konyhára ami még több vita forrás. Dolgozni ritkán tudok, nincsen sok lehetőségem. Anyám dohányos és próbálom leszoktatni, de nem akar, ezen is mindig veszekszünk.


Sztetek kinek lehet igaza?



2015. jún. 19. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked van igazad. Az, hogy átveszed a pénzügyeket, és rendezed az anyagiakat, ha én lennék az anyád/apád, meg is köszönném.
2015. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
költözz el és tudsz dolgozni! ettől függetlenül a pénzügyeket kezelheted továbbra is
2015. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki az a Molnár Dóra?
2015. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy làny akit utálok :(
2015. jún. 19. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:

A legésszerűbb az ha megpróbálsz elköltözni és elkezded felépíteni az életed.

A szüleid biztos nem utálnak csak lehet,hogy kicsit makacsok.

Nyugi és kitartást! :))

2015. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!