Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? mit lehetne...

Mangócska kérdése:

Mit tehetnék? mit lehetne ezzel tenni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és anyámék folyton azzal piszkálnak elég komolyan hogy alig vagyok otthon nagyon sok időt töltök a barátnőmmel folyton kint vagyok a faluba nem segítek otthon. Miközben igen is segítek otthon, mert a szomszédok is mindig mondják beszélik hogy folyton dolgozok otthon. úgy bánnak velem mint egy 5 évessel. Még a barátnőmnél sem aludhatok ott aki 150 méterrel odébb lakik tőlem.
2015. jún. 20. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Probàlj beszèlni a szūleiddel, hogy mik azok a dogok, amiket naponta neked kell elvègezni, ès ha sikerūl, akkor a fenn maradò szabadidődet hadd töltsd a baràtnődnèl. Probàld meg mutatni, hogy te màr nem az a pici fiù vagy. Persze ehhez az is kell, hogy a reggeli kakaòt ne anyu kèszìtse el. Legyèl önàllò, akkor làtni fogjàk hogy màr nem kell ràd vigyàzni.
2015. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!