Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan utálom az apámat?

Jogosan utálom az apámat?

Figyelt kérdés

Most is össze vesztünk és azt mondta:


" 2 gyereket nevelek de nem is az enyém"

Én meg a nagyobb testvérem.. Mert Ő csak a középső gyerekét szereti... Én nagyon szeretem mindegyik testvérem.. De apám mindig azt mondja nekem hogy nem vagyok a gyereke meg hogy egy mocskos k*rva vagyok bisztos már sokan meg k*rtak meg ilyenek :'(

Miért nem szeret az apám??

Mit vétettem talán hogy a világra jöttem??


13L

ui:

Nagyobbik testvéren tényleg nem apué de attól még ugyanúgy a nevére vette..Én meg nem tudom hogy az Ővé vagyok-e


2010. nov. 13. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szegénykém. :( Ez nagyon rossz lehet. Szerintem jogosan utálod. :( Próbálj a lelkére beszélni, hogy ha nem is szeret, legalább fogadjon el, és ne bántson. Vagy beszélj édesanyáddal. :(

Ha akarsz, nyugodtan írj egy e-mailt, panaszkodd ki magad. :)

2010. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Most is azt mondja hogy apád biztos valahol pecázik... :'( Mikor meg én mondom neki hogy nem az apám mert most is beül ide és azt mondja hogy nem voltam soha neki a gyereke..

Mikor meg úgye mondom neki hogy nekem Ő nem az apám akkor meg azt mondja hogy "nem is voltam soha"

2010. nov. 13. 11:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg most is mondja hogy csak engem azért csináltak hogy legyen egy gémkapocs ami össze köti anyut-aput :'(
2010. nov. 13. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:

És anyud hol van ilyenkor? Ő miért nem áll ki melletted?


Ha egyébként se az apád, meg nem is szeret úgy, mintha a lánya lennél, akkor ne bántson a dolog. Hagyd figyelmen kívül a dolgot.

2010. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de amikor Ő ki akar békülni és én meg nem,akkor meg veszekedik :'(..

Mindig akkor mondja csak ha nincsen anya itthon.. Amúgy nem meri mert ha elválnának nem maradna senkije..

2010. nov. 13. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy sajnállak szegényke...:(de nem értem az "apádat" mekkora egy mocskos bunkó és igen jogosan utálod mert hogy lehet egy gyerekkel így beszélni ráadásul egy 13 éves lánnyal...:(mikor ezt elolvastam elképedtem hogy hogy lehet ennyire paraszt bunkó egy ember(apa)...:(és azért nem szeret az apád mert egy ősbunkó köcsög paraszt degenerált gyagyás hülye fa**...szánalmas az ilyen...és fel a fejjel szard le az apádat mert meg se érdemli hogy hozzá szólj...:)hagyd a pi**ába...:)
2010. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen jogosan utálod, ez éppen elég ok rá. Szegénykém :( Én is hasonlókat állok ki nap mint nap, de már nem sok van, ez az utolsó évem a gimiből.. Nyugi, ez az ember lelki sérült, de én egy percig nem tudom sajnálni és te se tedd, mert az, hogy ilyen dolgokat mond neked nem azon múlik, hogy neki mennyi baja van.. Akármennyi baja van az embernek nem beszélhet így a lányával! Legfőképpen ne hibáztasd magad, beszélj anyukáddal, a testvéreiddel, próbálj megoldást keresni a helyzetre.. Sajnos nekem nem sikerült, úgyhogy tűröm.. De akárhány év van már mögöttem sosem tudtam megérteni, hogy lehet egy ember ennyire gerinctelen.. az ilyennek nincs lelke.. szánalmas..
2011. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!