Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális EZ!? Vakáció van, de...

Normális EZ!? Vakáció van, de a szüleim cseppet sem kimélnek. Minden házimunka az enyém, a ház ragyogjon, rend legyen, és kis a tesrol is gondoskodnom kell. Én etetem öltöztetem.

Figyelt kérdés

Közben magamra sohasem jut időm. A szüleim "vadálatok". Nagyanyámat verik, engem meg rettegésben tartanak.

Anyám tolvaj, és mindig "nagy szamárnak" vagy "nagy

lánynak" nevez, sokszor kigúnyol: pl. Beverem a KAPA fogaid!" Főzini ritkán szokott, én napi 1x-er eszek, és akkor is többet kap a 6 éves kistesom, mint én 13 évsen. Mindeig orditanak velem, és ha azt lássák, hogy leülnék, röktön kitalálnak valamit. A tesommal kell egy ágyban aludnom, és annyira kényelmetlen már.. Éetitek mért. Mit csináljak? Idegileg már kész vagyok.. Az osztálytársakról nem is beszélve



2015. jún. 25. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

menj el barátokkal. mond hogy egy napot hagy mehess el és utánna takaritod a lakást.

és azért mondják mert ők mindent megtesznek azért hogy te jól élj és mindened meglegyen hidd el ők is elvannak fáradva. 13 éves nagy gyerekként csak kitudod takaritani a házat nem? és a tesód még kicsi amikor te kicsi voltál gondolom te is megkaptál mindent.

2015. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Keresd fel a helyi gyámügyet és mondd el nekik az itt leírtakat.
2015. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszadó, kétlem, hogy te elolvastad a kérdést, vagy nem vagy ép elméjű.
2015. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget egy felnőtt ismerőstől baráttól vagy rokontól. amit leírtál az már a gyámügyre (is) tartozik ahogy a 2-es válaszoló írta (amennyiben igaz amit leírtál)
2015. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
bocsánat nem olvastam el rendesen a kérdést.(1.válaszoló)
2015. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Ez egy kamu kérdés!

Egyébként ebbe a gondolatmenetbe hogy jönnek az osztálytársak?

2015. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jólvan, biztos olyan jómodú lehetsz, hogy lekamuzod a nyomoruságom! És az osztálytársaim ugy jönnek, hogy mindegyik szivat, és lenéz, mert már borzalmasan "tönkremendetem", nem tudok figyelni, és minden napom "ugyan olyan". Nincs semmi életkedvem, folyton levert és szomorú vagyok.. De tényleg, neked itt minden kamu! Szégyentelen..
2015. jún. 25. 13:41
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Szégyentelen vagy te! Ha annyira terrorban tartanak otthon hogy tudsz gyakorizni? Csak nincs olyan nagy terror otthon!
2015. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

most sem kell semmit csinálnod.

mekkora kamu vagy

2015. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Erőltett a rossz helyesírás, erőltetett az egész. Fogj egy könyvet és merülj bele. KAMU!
2015. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!