Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nálatok is állandóan áll a...

Nálatok is állandóan áll a ruhakupac? Gondot okoz a ruhapakolás? Trükkök?

Figyelt kérdés
Nekem ez egy örökös probléma. a többi dolgot sián elintézem, rendbe vágom a házat, de a ruha halmok ne akarnak szűnni látszani. összekeveredik a szennyessel a tiszta (már ne akarom emiatt örökké csesztetni a párom) felhalmozódik es állandóan újra termelődik. indig van egy kupac a sarokban. nálatok is?

2013. jún. 8. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A néni idegen nyelven, angolul magyaráz, de a képek beszédesek lehetnek.


Keress "how to organize clothes" yt videókat.

2013. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Bevallom, hogy nálunk is előfordulnak ruhakupacok, de szerencsére olyan még nem nagyon volt, hogy a tiszták és a szennyesek keveredtek volna!

2013. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ember nem pakol minden öt percben, s ami már volt rajtunk, de nem megy azonnal a szennyesbe, azt már nem rakom vissza a szekrénybe. A selejtezés sokat segít. Azt tartja a mondás, ami már legalább egy éve nem volt rajtad, azt ki kell dobni. Na, mi ezt nem nagyon tartjuk be, és a szekrény befogadóképessége véges. De amikor lomtalanítás van, az jó alkalom a helyek felszabadítására. Ettől függetlenül hétközben csak nő a kupi, aztán a hétvégén lehet gályázni, hogy rend legyen. Ilyenkor arra gondolok, milyen nagyszerű dolog ha az ember háztartásbeli lehet, mert így, hogy este hatkor-hétkor esünk haza, már nem nagyon házitündérkedik az ember lánya...
2013. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szóval akkor van máshol is :). Mondjuk annak a titka nagyon érdekelne, hogy hogy nem keveredik össze a tiszta a szennyessel? Sajnos nálam van egy ruhakupac (úgy általában) és a párom ahogy levetkőzik képtelen megtanulni, hogy a levetett ruhát egyből dobja a szennyesbe. nem tudom teljesen minden mozzanatát figyelni, hogy mit hova tesz. Nem akarom ezért csesztetni. Aztán amikor leszedem a tiszta ruhát, nincs időm egyből elpakolni, tehát feldobom a ruhakupac tetejére, hogy ez majd úgyis "hajtogatós" lesz. Aztán amikor nagy nehezen eljutok oda, hogy azt elpakoljam, akkor szoktam észrevenni, hogy vegyesfelvágott lett. A másik probléma az, hogy, amikor rászánom magam a pakolásra, már jön az újabb adag ami épp szárad, vagy már megszáradt, így újra és újra termelődik.
2013. jún. 9. 21:10
 6/11 anonim ***** válasza:

"Aztán amikor leszedem a tiszta ruhát, nincs időm egyből elpakolni, tehát feldobom a ruhakupac tetejére, hogy ez majd úgyis "hajtogatós" lesz."

Leszeded a szárítóról ha szoktál vasalni egyből menjen a ruháskosárba, ha nem vasalsz akkor ahogy leszeded egyből hajtsd össze és menjen a szekrénybe. Nem hiszem, hogy erre ne lenne bárkinek is ideje, egy duplaszárnyas szárítónál ez a művelet alig 5-6 perc, ez tapasztalat. Ha így csinálnád akkor alapból nem alakulnának ki kupacok, nem is értem miért kell kupacba a sarokba rakni a tiszta ruhákat. A szennyes ruhának meg kell venni egy szennyes tartó kosarat, nem hiszem, hogy egy értelmes embernek többször kellene elmondani, hogy ami már volt rajta azt abba tegye (most a férjedre gondoltam).

2013. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Évtizede "idomítom" a férjem, hogyan működik a szennyestartó, s a lakásban merre található, meglehetősen reménytelen, ahogyan úgy tűnik, a kérdezőnél is.
2013. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:D egyszerűen az ő agyuk nem képes erre, én rájöttem. És nem akarom megölni a kapcsolatot egy ilyen "apróság" miatt. inkább szagolgatok, és válogatok. Örülök hogy másban nagyon rendes és a helyén van. Sok teher van rajta, ennyit kibírok.


De talán azzal én is sokat segítenék a dolgon, hogy ahogy mondták fentebb, hogy a tisztát egyből el kell pakolni. Vagy legalább másik kupacba tenni.

2013. jún. 10. 13:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Van ruháskosaram amit vasalni kell azt a szárítóról egyből abba teszem amit nem rögtön a helyére.

2013. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nálam is ez lesz, bár vasalni nincs időm. vagyis nincs beépítve a programjaim közé.
2013. jún. 14. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!