Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kötnek belém folyton a...

Miért kötnek belém folyton a szüleim?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány vagyok, kitűnő tanuló vagyok, nem cigizek, nem iszok, még bulikba se járok el. Nem vagyok túl problémás gyerek, de a szüleim nem tudnak elfogadni. Sohasem motiválnak, bármibe belekezdek, szerintük úgysem fog sikerülni. Folyamatosan sorolgatják a rossz tulajdonságaimat, szerintük meg kell változzak, különben senki nem fog engem szeretni. A nyári szünetben csinálom a közösségi munkát, és a házi munkába is besegítek, de így se vagyok jobb a szemükben. Folyamatosan a kisebb testvéremhez és más korombeliekhez hasonlítanak, hogy ők ebben és ebben jobbak nálam. Hiába beszélgetek velük sokszor, hogy mi történt aznap velem, pár óra múlva azt se tudják, miről fecsegtem nekik.

Sehogyan sem tudok megfelelni nekik, egy-egy vita alkalmával rengeteg szörnyű dolgot mondanak nekem. Próbáltam megbeszélni velük ezt a problémát, de szerintük eltúlzom a dolgot.

Mit tudnék tenni ilyen helyzetben? Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2015. jún. 27. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Kezdj el élni: bulizni, inni (persze módjával), cigit nem javaslom az hülyeség, de járkálj el otthonról a barátokkal, és rá fognak jönni, hogy mekkora kincs vagy nekik. :D Mindig akkor érezzük valami hiányát, amikor már késő. :D
2015. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok..
2015. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Ezt kéne tenned. 46 / F
2015. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!