Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az baj ha 27...

Szerintetek az baj ha 27 évesen nem érzek semmit a szüleim iránt?

Figyelt kérdés

Sajnos az van, hogy apám tett olyan dolgokat, amik talán életem végéig bennem maradnak, nem olyan nagy dolgok, de engem megsértett, pl kibeszélt, amikor rossz passzban voltam, minden ismerősének barátjának elmondta, hogy én csak otthon gubbasztok, ki se megyek a házból...én pl a fiamat soha sem árulnám be, inkább azt mondanám hogy jól van stb, elvégre semmi közük hozzá(családi dolog, ha gondok vannak). De elég sok ilyen dolog történt. Soha nem tudtam megbízni se benne se anyámban, a gondjaimat mindig egyedeül oldottam meg, vagy ha nem tudtam, akkor elfojtottam. Tulajdonképpen úgy érzem, hogy lesz*rtak, ami a lelki godjaimat illeti.

Anyámat van hogy nem látom 2 hónapig, és nem hiányzik egyáltalán.

Más is van így ezzel?


2015. jún. 27. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nem vagyunk így ezzel. Neked szakemberre van szükséged.
2015. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Csakhogy én 14 éve nem láttam anyámat, mert nem vagyok kíváncsi rá. Jobb így az életem. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Apukám sajnos kicsi koromban meghalt.

2015. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Majd ha vegleg eltavoznak,maskepp fogod gondolni.
2015. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok én is, és kb pont ugyan így érzek, némi haragot de leginkább semmit. 14 hónapja nem láttam őket, de azért kéthetente beszélünk, nem nagyon tudják, hogy nem vagyok kiváncsi rájuk, 2000kmre lakom légvonalban, de nem áll szándékomba haza menni.
2015. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha meghalnak,jó lesz erre visszagondolni?

Ha nekem van elegem belőlük,mindig arra gondolok,hogy milyen lesz,ha már ők nem lesznek..

2015. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. 15 éves korom óta külön élek. Nincs szükségünk egymásra. 17/f
2015. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez most ilyen "mindenkiakármitírlepontozzuk" kérdés?
2015. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem foglalkozol vele, nem is értem, hogy miért írtad ki ezt a kérdést ide...
2015. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!