Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehetnek a szüleim ilyen...

Hogy lehetnek a szüleim ilyen felelőtlenek velem pedig még csak gyerek vagyok?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok de fojton piszkálnak hogy menjek ki játszak a kertbe meg ijenek pedig szerintem veszélyes mert eleshetek megütöm magam napszúrást kapok meg kitudja még van egy csomó minden a bicilizést se szeretném mert ott meg pl elüthetnek vagy sose tudni meg hallotta mmár olyat is hogy valaki elesett és nagyon eltört a térdkalácsa is azt pedig én meg nem akarom meg 11 évesen egyedül biciklizek az utcán? és mi van ha elrabolnak olyan sok perverz ember van szoktam nézni néha a híradót is abban is szokták mondani

én a házban jól érzem magam ot nem lehet semmi bajom meg nem bánthat senki


2015. jún. 29. 13:24
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:

meg a strandra is mentünk a multkor pedig nem akartam :S csomóan már meg is haltak vízbe fulladtak mert valami görcsöt kaptak vagy nem tudom meg egyszer le is égtem :(( az is nagyon fájt

de nem értik meg hogy szivesebben ovlasok otthon könyvet vagy gépezek

2015. jún. 29. 13:25
 2/49 anonim ***** válasza:
89%
Te csak azt hiszed, hogy a házban nem lehet semmi bajod! Dehogynem!
2015. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
miért mi bajom lehet?
2015. jún. 29. 13:28
 4/49 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sokáig kellett a fejletlen agysejtjeidet dolgoztatni, ugye, mire kiötlötted ezt a kérdést?
2015. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Megegetheted magad sutovel, lezudulhatnak a polcrol a konyvek meg ilyenek

...

2015. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Beütöd egy bútor sarkába a lábujjaidat, és már meg is van a baj...
2015. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Tűz üt ki, szém- monoxid mérgezést kapsz, elviszi egy cunami....vagy rablók támadnak meg....

De most viccet félre téve, ez komoly kérdés? Esetleg bekenheted magad napolajjal, esetleg nem mész ki a tűző napra, esetleg nézel a lábad elé. Bár mi van, ha elesel? Felállsz, a seb meg ha lesz,meggyógyul. A 4 évesem is tudja. Vagy esetleg megtanulsz úszni.....

2015. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg házi baleset van pedig.

Ha ez nem kamu, akkor Te extrém paranoid vagy, iskolába jársz vagy magántanuló vagy? Mert iskolába menet is leüthetnek, elrabolhatnak, fejedre eshet egy virágcserép, megharaphat egy kutya...

Élni életveszélyes, ezt tudjuk.

2015. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
96%
11 évesen ilyen lelki problémákkal nem a kertbe vinnélek vagy az utcára, hanem gyerekpszichológushoz. Egy normális 11 éves nem fél ennyire az élettől. Ha nem kamu a kérdés, akkor mondd a szüleidnek, hogy kezelésre szorulsz!
2015. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
De ugye iskolába sem mész, mert még megfúj a szél, elüt egy autó, megharap egy kutya......
2015. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!