Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki szétmegy? Ennyire felelőtlenek az emberek? Akkor meg minek a gyerek?!?!?

Figyelt kérdés

Itt szinte mindenki (tisztelet a kivételnek) azt írja, hogy van egy vagy két kicsi gyereke, de válni akar. Vagy még csak babája van, de a kapcsolat meg egy nagy rakás sz@r. Nem értem akkor. MINEK KELLETT AKKOR ILYEN HAMAR GYEREKET SZÜLNI?? MINEK ILYEN HAMAR HÁZASODNI??


Szerintem a normális az lenne, hogy:


pár év kapcsolat---->házasság---->pár év házas élet--->gyerek.


No a másik számomra undorító dolog az az, amikor már terhesen meg férjhez a lány. Ennyire nem lehet vigyázni? Nem ismerik a gumit vagy ha már késő akkor az Escapelle tablettát??


Ez utóbbit sok ismerősömnél látom. Nekem felfordul az gyomrom tőle. Az egyik volt jó barátnőm is ezt tette. Azóta meg is szakadt a kapcsolatunk, mivel nem tud másról sem beszélni, csak a gyerekről. Az fb-n is semmi más témáról nem tud írni mint a gyerek. Miért szűnik meg ilyenkor a világ?


S X idő utána meg sírnak ha a pasi félrelép. Pasi lennék én is unnám ezt a témát. Félreértés ne essék, nem vagyok gyerek ellenes, sőt óvodában is dolgoztam és imádtam a lurkókat, de nem tudok olyan lenni, mint amilyenek ezek az emberek. Nálam kb. 10 perc alatt kimerül a gyerek téma. Ezen kívül 1000 más érdekes dolog van még a világban...körül kéne nézni.



Bocsánat az írásért nem provokálni akarok, csak engem ez kiakaszt.


Nos szerintetek?


Üdv


25L


2011. febr. 12. 10:16
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem vegyél elő egy jó könyvet, és olvass. Hasznosabb elfoglaltság, mint mások életében turkálni. A tiéddel mi a helyzet?
2011. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
51%
25 éves létedre elég nagy hülyeségeket hordtál össze.
2011. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
74%

Hát nekem is kb. az a véleményem, mint a többieknek.

Megvolt az általad javasolt menetrend, több év (7) együttlét, házasság, több év, majd gyerekek.

Nem tudom, mi ebben a felelőtlenség, de majd te megmondod a tutit, a nagy élettapasztalatoddal.

Megnéznélek szivesen 40-45 éves korodban...

2011. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
74%

Azzal a résszel nincs gond, hogy az embereke felelőtlenek, és gyors házasság gyors gyerek gyors válás


Sajnos manapság nagyon kevesen gondolnak bele mélyen abba, hogy akihez hozzámegyek, azzal akarok örökké együttélni.

Ezen nem tudunk változtatni halandó emberek, ez nevelés kérdése.


A tönkremenés oka, még az is lehet, hogy nem beszélgetnek egymással nyíltan, és a problémákat könnyebb megoldani, ha válunk, mintsem hogy együtt megoldjuk, vagy kitartsunk egymás mellett...


A gyerek kérdéssel viszont nem értek veled egyet..

Az Sos tablettással.

Nekem is van egy a polcomon. Sosem fogom bevenni, mert nem fogom megölni a saját gyerekemet. Tudod az is egy abortusz, csak kicsiben.Már akkor él a gyerek, mikor megfogan, nem fogom elpusztitani, csak azért, mert más úgy akarja. A mi gyerekünk, együtt bakiztunk, együtt visszük a felelőséget. És ha ő nem, akkor én viszem.


Szerintem tényleg gondolkodj el ezen a részen, hogy miért kéne megölnöm a gyereket, csak azért, mert a másik fél nem akarja... Attól mert a férfi követeli, h vetesd el, te egész életedre hordozod a tudatot, hogy valaha lett volna egy gyereked... minden évben megünnepled titokban a születése napját, és mikor születik egy gyereked, képes lehetsz kivetiteni rá a halott gyereked képét...


Szerintem

2011. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
77%

Neked van igazad,ezt sok év tapasztalat után mondom!

Ma felelőtlenül vállalnak sokan gyereket. Ha már megvan a gyerek,akkor pedig csak a gyerek létezik számukra! A férj már mellékes!

Nem beszélve azokról a nőkről,akik megunják a férjüket!

2011. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
73%
Az az eset meg sem fordult a fejedben pl, hogy védekeztek, úgy csúszott be a baba, már el voltak jegyezve, mindenképp volt tervezve az esküvő? vagy arra hogy együtt élnek 2-3 évig, összeházasodnak, jön a baba,és utána kiderül, hogy a férfi nem való apának,rájön hogy neki nem ez kell, vagy a feleség nem foglalkozik a férjjel, vagy valamelyik megcsalja a másikat? Nem kell általánosítani. Előfordul hogy összejönnek 20 évesen, összeházasodnak 25 évesen, 30 évesen jön a gyerek és akkor alakulnak ki a problémák, vagy néhány évvel később. Nem csak attól függ mikor van házasság mikor van gyerek.Pl a vőlegényem szülei korán 18-19 volt az anyukája, apukája 25-26 mikor összeházasodtak. 21 évesen jött az első gyerek.A mai napig boldogok szeretik egymást,van 3 gyerekük.Van aki nem ilyen szerencsés. Miért mások életével vagy elfoglalva, ki miért, hogyan csinál? Azt nem tudom megérteni én sem, miért nem tudnak másról beszélni az engem is zavar, de nem mindenki ilyen, sőt, nagyon sok barátnőm ugyanolyan maradt gyermeke születése után.Nem mindig a gyerek miatt alakulnak így a dolgok, vagy a korai házasság miatt.Ha nem működik egy kapcsolat inkább legyen vége, mint szenvedjenek.Amúgy az élet nagyon gyakran másképp alakul, mint ahogy az ember tervezi.Kiszámíthatatlan.Vagy azért ítélik itt el ismeretlenül az embert, mert korán házasodott, vagy mert későn, korán lett gyereke, vagy későn,elhagyta a párját mert nem jöttek ki és megkeserítették egymás életét, vagy épp azért mert nem. nem ítélkezni kell, meg elmondani, hogy igenis nekem van igazam hülye vagy ha másképp cselekszel, hanem ötletet adni, elmondani a véleményt, kicsit provokáló a kérdésed.
2011. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
54%
10:35ös vagyok, nekem ez a véleményem eddig ezt tapasztaltam a nálam bölcsebbek és tapasztaltabbak lehet nem így gondolják, fiatal vagyok még, nincs annyi élettapasztalatom, nagy tudásom, de sztem 25 évesen azért még neked is van mit tanulnod! 21L
2011. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Aha, ja, persze. S természetesen akkor ezek szerint sok ember unalomból találja ki hogy gyereke van, de a házassága nem jó, mert már a férje nem kívánja.


Ha véleményt nyilvánítok, akkor vájkálok más életében? Akkor ezek szerint te is vájkálsz más életében, mivel itt vagy és a GYAKORI KÉRDÉSEKET OLVASOD.

2011. febr. 12. 10:43
 9/51 anonim ***** válasza:
81%
Azért csak a gyerekükről tudnak beszélni,mert ez tölti ki a napjaikat. Erre nem gondoltál? Jó esetben az anya a gyerek 3 éves koráig mellette van, az első jópár hónapban nem túlzás,a nap 24 órájában. Akkor mégis miről beszéljen??? A hétvégi buliról? Vagy a pénteki értekezlettről? Abban az időszakban csak erről szól az élete.
2011. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
10:35 Ha te meg tudnál olvasni, akkor látnád hogy hogyan tettem fel a kérdést. MONDOM AKKOR MÉG EGYSZER: szóval ha kilyukad a gumi, akkor még lehet egy Escapellet bevenni.
2011. febr. 12. 10:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!