Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostoha apát is lehet szeretni?

Mostoha apát is lehet szeretni?

Figyelt kérdés

Feleségem édesapja meghalt. Édesanyja 3 évvel a férje halála után ujra férjhez ment. Ők nevelték a párom aki akkor 7 éves volt.

Mi 7 éve vagyunk együtt, ismerem és nagyon szeretem a mostoha apját. Ugy látom jó ember, segítőkész, empatikus. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, sokat találkozunk és nyaralni is voltunk együtt (az egész család ).

Ha vele/ velük vagyunk a párom udvarias és kedves vele. Mégis kerüli, nem akar találkozni vele. Engem is csak 2 év után mutatott be neki. Kérdeztem sokszor miért kerüli a vele való találkozást, de kitérő választ ad, fáradt, most nincs kedve.....

Felnevelte, sokat segített neki (lakás vásárlásnál, munkahely stb...)

Mégis látom rajta, hogy nem őszinte a mosolya amikor vele vagyunk.

Nagyon jó ember a nevelő apa, semmi rosszat nem tudok elképzelni rola.

Lehet valakit csak azert nem szeretni, mert "mostoha"?

A nyaralt tervezzük és ő nem akar a szüleivel menni. Végülis külön is meg együtt is lennének programok nem lennék folyton együtt.

Az őcsével menne a Balatonra, a szüleivel külföldre meg nem.


2015. jún. 30. 12:38
1 2
 11/11 Csókás Benedek válasza:
Szia! Szívesen segítek én is! Magam személyében nem ismerem a családom tehát csak tanácsot tudok adni! Régi gondok
2019. aug. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!