Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megkeressem az édesanyámat?

Megkeressem az édesanyámat?

Figyelt kérdés

20/L vagyok. Másfél éves korom óta a nevelőszüleimmel élek, azelőtt csecsemőotthonban voltam. Papirjaim vannak, hogy hívják az igazi szüleim, egy képem is van az anyámról, de kíváncsi vagyok hogy milyen, hol él. Lehet megbánnám amit látnák és amit megtudnák. Megbántanám az anyukámat( nevelő nagyon szeretem) ha megkérdezném hogy utána kereshetnék e?

szerintetek?

Ti megkeresnétek?



2015. júl. 1. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Én nem keresném meg szerintem.
2015. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Én megkeresném, kíváncsi lennék. Ha nem is tartjuk utána a kapcsolatot, de egyszer szeretném látni.

Anyukád biztosan megértené, hiszen ő nevelt fel, ő marad neked az anyuka.

2015. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
En is megkeresnem a helyedben, 1 probat meger:)
2015. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megkerestem, bár nem nevelőszülők neveltek. Az édesapám és az ő szülei.

Szóval megkerestem, és semmi jó nem történt. Vártam valamiféle magyarázatot vagy megbánást, de semmi. Van egy rakás gyereke (más apától) még a nevemre sem emlékezett.

Szóval lehet, hogy csalodnál, de úgy érzed keresd meg.

2015. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Én megkeresném, de tudatosítanám magamban, hogy semmit sem várok tőle. Csak egyszerűen tudni szeretném, hogy ki az, hogy többet ne gondolkodjak róla, hogy milyen lehet, mi lehet vele. Ha nem keresném meg, akkor tuti mindig gondolnék rá, hogy de mi lett volna, ha megkeresem . . .
2015. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Én megkerestem, és nem bántam meg. Nem azért nem bántam meg, mert annyira felemelő volt vele találkozni, hanem azért, mert az ő megismerésével az én élettörténetem lett kerekebb.
2015. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megkereshetném, de nem teszem.

Mégis minek? 3 éves koromban elhagyott engem és a testvérem, otthonban nevelkedtünk fel. Egyszer nem látogatott meg, vagy hívott fel hogy mi van velünk, pedig tudta, hogy hol vagyunk.

Ezek után én miért is legyek rá kíváncsi?

2015. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. 20/L
2015. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

előbb csekkold le facebookon

egy ismerősömnek az apukáját így találtuk meg

könnyebb is igy felvenni a kapcsolatot

meg ha megnézed az nem árt neked sem és a nevelőanyukádnak sem

2015. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem keresem, lesz@rom. Egy éves korom előtt elhagyott, egyszer láttam utána kiskoromban, véletlenül.

Jól elcseszett életet adott nekem, amit nem köszönnék meg neki... Azt sem tudom, él-e még, de nem is érdekel.

Nem tudom, mi a francnak szült meg egyáltalán??

2015. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!