Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan "szoktathatnám" rá...

Hogyan "szoktathatnám" rá édesanyámat a kopogásra?

Figyelt kérdés
Mielőtt írnátok, már mondtam neki. Csak egyszerűen nem akar kopogni, mielőtt bejön a szobámba. Ez főleg akkor kellemetlen, amikor a párom hazajön németországból, és hát nem kell szerintem részleteznem. Külön költözni egyenlőre nem tudunk, mert anyagilag nem érni meg. És nem is szeretnék mindennap munka után az üres házba hazamenni. Szoba bérlés szintén szóba se jöhet. Csak így mind hármunkat folyamatosan kínos helyzetbe hozza.

2014. szept. 28. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

Akkor költözz ki a barátodhoz :)

Vagy csak zárd az ajtód.

2014. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

zárd kulcsra az ajtót, neki meg mondd el hogy ez csak azért szükséges, mert szükséged van egy kis saját térre (ezt mondd el neki, ne legyen belőle sértődés)

így nem is fog tudni mit csinálni, mint kopogni

2014. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg egy felirat az ajtóra?

Vagy inkább retesz, így bezárkózhattok, lehettek kettesben. Egyébként anyukád nagyon furcsa, hogy állandóan véletlen rátok nyit... Elhiszem, hogy nagyon kínos... Tényleg nem lehet vele beszélni? Nem érti meg?


Off: Egyenlőre a sorozatgyilkos darabol fel. Ti egyelőre nem tudtok költözni.

2014. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Zárd be az ajtzót.

Tudom nincs kulcs-tegyél bele másik zárat vagy tegyél rá egy lakatot.

2014. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Zárd kulcsra! Ha nincs kulcsa, cseréltess zárat, és utána zárd kulcsra. És megmondod édesanyádnak, hogy ez addig lesz csak így, amíg meg nem szokja, hogy kopogjon.
2014. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Zárd az ajtót.


És az egyenlőre valóban mást jelent, te azt akartad mondani, hogy egyelőre.

2014. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Eszembe jutott egy jobb ötlet az ajtó zárásánál: amikor tudod, hogy ők csinálják, vagy csak ő, akkor nyiss rá te is. Utána már fog kopogni, ne aggódj.
2014. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zárd be az ajtót.
2014. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél zárat.

Bár én a helyedben megmondanám, hogy "szerinted, miután X nap/hét után a barátom hazajön külföldről, MÉGIS MIT CSINÁLUNK SZERINTED??"

Ennyire nem lehet hülye az anyád...

2014. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
xD direkt csinálja a muterod, biztos nagyon unatkozik (legalábbis láttam olyan jelenséget is). kiírás(hogy kopogj), zár, retesz, ajtótámasz esetleg ha baltával probálkozna. ajtó elé rögtön szerelj fel egy függönyt (úgy is túljárhatsz az eszén) XD
2014. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!