Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljem, hogy anya...

Hogyan kezeljem, hogy anya nem tudja elfogadni hogy felnövök?

Figyelt kérdés

Párom messze lakik tőlem, ezért nem sokszor tudunk találkozni. Az utóbbi időben én mentem hozzá 2-3 napra. Anya nem nagyon kedvelte, aztán alakulgatott amikor normálisan elbeszélgettek. 3 hete történt egy kis balhé. Később amikor anyáék lefeküdtek, akkor felvettem egy Eléggé szexi ruhát hogy meglepjem a páromat a távolsági kínoktól, erre anya betoppant és teljesen lesokkolta a látvány (oké, lehet én is így reagálnék először). Nem nagyon nyitott az ilyen dolgokra, és nagyon ragaszkodó típus velem szemben, mert én vagyok a fiatalabbik gyerek.

Másnap bejött a szobába és becsukta az ajtót, görcsölve de teljesen kikelt magából hogy mégis hogy képzelte a párom, hogy ilyenekre rávesz stb.... Végén még azt is mondta, hogy beteges!!! Igazából marha nyugodtan elmondtam neki, hogy nem tartom betegesnek mert valahogy muszáj kicsit éreztetni magunkkal azt is... aztán rájöttem hogy vele erről nem nagyon tudok beszélni, mert ha a kisebbik lányáról megbizonyosodik (már pedig tuti biztosan tudja hogy lefeküdtem a párommal)hogy szexelt már, akkor kifordul a világ.

Volt már vita a párommal kapcsolatban a családban, azért nem kedveli. Nővéremnek beszólt, aztán később rendeződött köztük. Voltak necces veszekedéseink a táv miatt amiért majdnem szétmentünk, de túléltük. Anya ezeket sérelemként fogja fel, de nem hiszi el, hogy azóta a szakítás óta teljesen másként áll a kapcsolatunk, én nyitottabbnak érzem magunkat.

Terveztük párommal, hogy 1 hétre jönne hozzánk, de sajnos történt valami ami miatt az a pénz másra kell. Ezért gondoltam nem baj ha én megyek, mert lehet tüzet okádnának most egymásra. Anya tudja, hogy jött volna, de azt még nem, hogy mostmár én mennék. Igazából ez lenne az első hogy hosszabb ideig kimennék. Enyhén szólva görcsöt érzek a gyomromba, mert tudom hogy kikerekedik a szeme anyának....

Ezt nem bírom, hogy állandóan kislányként kezel, pedig már rengetegszer felléptem, hogy amit én eldönthetek az életemről, azt meg is teszem. A mai napig azt érzem, hogy rángatja a kezem hátrafelé...

Mi a fenét csináljak?

20L


2015. júl. 5. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd ott anyádat, amilyen gyorsan csak tudod. Megmérgezi az egész életedet.
2015. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
A leírás közben évig azt lehet hinni, hogy kb. 14-15 éves vagy. Ha képes vagy azt elviselni, hogy 20 !!! évesen anyád ennyire bekorlátoz és dedósként kezel, akkor kedves egészségedre...
2015. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igen kérdező, tudod mivel tudod a legjobban demonstrálni amit itt írsz?


Azzal hogy fogod magad és elmész 1 hétre. JAJ-JAJ!! ha nem, akkor meg egészségedre. Nem most kell szentimentálisnak lenni, te se legyél ilyen hiper érzékeny az is a felnőtté válás része. Jaj anyunak kifog esni a szeme a helyéről! görcsölök,, HÁT ha majd fogod magad és elmész az az első lépés hogy ez elmúljon.


ha most nem mész el, akkor hozztál egy elég hülye döntést.

2015. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, végül is ha ideges vagyok akkor tudok 14-15 írni..... :)

Arra akarok kilyukadni, hogy annak ellenére, hogy többször felléptem már és akartam bizonyítani hogy tudok önálló döntéseket hozni, mindig akar valamiben korlátozni.

2015. júl. 5. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És? pont ezaz. most menj el. Ez akármilyen hihetetlen részben a te hibád is,,


az lenne a leghatásosabb fellépés. Valszeg majd összekaptok rajta, azt ennyi, ezeket úgyse lehet eltusolni örökre, vagy igen, csak akkor urva szopás lesz valakinek.


Legalább tök jó kis adrenalin löket lesz, ahogy a görcs után fogod magad és elmész, és hüüü ezaz.

2015. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amig otthon laksz addig gyerekkent fog kezelni. Allj a sajat labadra, koltozz el, akkor talan leesik neki.
2015. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!