Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érhetem el azt, hogy a...

Hogy érhetem el azt, hogy a volt párom ne tudja megszerezni (megvásárolni) a gyermekem szeretetét?

Figyelt kérdés
Szakítás után a barátnőjéhez költözött,akit pár hétre rá összeismertetett az anyjával, azóta együtt mennek a gyerekkel a nagymamához, aki természetesen, kinyalja a gyerek és az új pár s?ggét, ahogy csak tudja,így az exnek semmi dolga nincs a világon, csak jól érezni magát("eszik, iszik, b?szik"). Az 5 évesemet minden földi jóval ellátja,ami nem is lenne olyan nagy baj,ha nem teljesítené minden kívánságát, amit én anyagilag nem tudok finanszírozni.
2015. júl. 8. 15:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
71%

Most a gyerek azért ne kaphasson tőlük semmit, mert neked az lenne a megfelelő? Tipikusan olyan önző és buta szülő vagy, akinek a saját önző érdekei és bosszúja a párja ellen előre valóbb a saját gyerekénél. Összeteheted a két kezed, hogy a párod és az anyja normális, és szeretik a gyereket, még akkor is, ha mindennel elhalmozzák. Neked ez miért fáj ennyire?

A gyerek nem hülye, ő is megérti, ha az egyik szülőnek nincs ilyesmire pénze.

Az írásod alapján baromira rosszindulatú és irigy vagy. Egyrészt neked ahhoz semmi közöd, hogy a volt anyósod az exed új párjával mit csinál, másrészt ha nem hagyod abba az áskálódást, és neadjisten a gyerek fejét is nekiállsz tömködni a mamája meg az apja ellen, abba nagyon könnyen beletörhet a bicskád, és elvehetik tőled a gyereket is, és elhelyezik majd az apjánál.

Ismertem hozzád hasonlót: a nő nem engedte a gyereknek, hogy találkozzon az apjával, az apja nem vehetett neki semmit, mert hát anyuka szétszakadt az irigységtől és a bosszúvágytól. A gyerek sírt már neki, hogy hadd láthassa már az apját, anyuka meg kijelentette, hogy "azt a mocskot soha". Na ITT apuka, és a volt anyós/após behúzta a kéziféket, elmentek a bíróságra és a gyámügyre, akik többször figyelmeztették az anyukát, majd utána elvették tőle a gyereket, és az apukához ítélték. Őszintén szólva nagyon szánalmas az olyan szülő, aki a saját kicsinyes bosszújának az eszközeként tekint a gyerekre.


Azért, mert te ezeket nem engedheted meg magadnak, miért kéne a gyereknek lemondania róla? Nem éreznéd rosszul magad SZÜLŐKÉNT, ha a saját gyereked a te irigységed, önzőséged miatt nélkülözne? Hogy csak azért nem kaphat semmit, mert te ezt nem nézed jó szemmel az extedtől, meg a gyerek mamájától? Tudod attól, mert elváltatok, még a párodnak a gyerek a gyereke marad, a nagymamájának az unokája marad! Nem is értem az ilyen nőket, hogy mi jogon hiszik azt, hogy ha ők elválnak a férjüktől, akkor automatikusan a gyerek is elválik tőle meg a volt férj családjától.

2015. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Nagyon félreértik egyesek a helyzetet.Lehet én fogalmaztam rosszul. A kisfiamat nagyon szeretem. A nagyival is beszélő viszonyban vagyunk a mai napig.Ő örül annak, hogy a fiának ismét sikerült egy nőt megvezetnie és így megvan mindene, dolgoznia sem kell. Lehet, hogy sok embernek ez jött le, de mint már egyszer említettem,nem vagyok irigy,örülök,hogy ennyire szeretik egymást.
2015. júl. 10. 10:37
 33/33 anonim ***** válasza:
64%
Akkor mi a bajod?
2015. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!