Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám békülni akar, de én nem...

Apám békülni akar, de én nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sose jöttem ki apámmal, nagyon sokat bántott, regényt lehetne írni belőle. Odáig elfajult a kapcsolatunk, hogy nekem egyáltalán nincs rá szükségem. És itt most nem olyan bántásokról beszélek, hogy nem kaptam meg a legújabb ájfónt és micsodda hányatott gyerekkorom van, hanem folyamatos sértegetésekről és hogy csak szemétkedni tudott velem, amikor kisebb voltam, akkor meg le se tojt. Most viszont békülni akar, de bennem semmi hiányérzet nincs, az az igazság, hogy sose hiányzott nekem egy apa, már amikor kicsi voltam, akkor is csak azt vártam, hogy bárcsak meghalna, vagy eltűnne örökre. Most sincs bennem hiányérzet, még akkor se, ha azt látom, hogy mások milyen jól kijönnek az apjukkal. ilyenkor még boldog is vagyok, mert jó tudni, hogy nem minden férfi ilyen szemét állat, aki folyton csak bántani tudja a saját gyerekét. És igen, ott tartottam, hogy békülni akar, de közben egy csöppet se változott, borzalmas a természete és ott rúg belém, ahogy tud. Nektek mi a véleményetek erről? pocskondiázást nem kérek, azt már épp eleget kaptam az apámtól.

2015. júl. 8. 21:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én is ugyan így vagyok vele....

Alig várom hogy végre meg haljon! Nekem sincs rá szükségem, egész életemben le se szart, és inkább elitta a pénzt, minthogy nekünk vett volna kaját. És még ráadásul lopott is tőlünk. Persze most, hogy van szerelmem, már rögtön az apám lett, és azt hiszi, hogy meg mondhatja nekem, hogy kit szerethetek. Max álmában! Mit érdekli őt, hogy idősebb nálam? Kit érdekel hogy hány éves, csak az a lényeg, hogy szeretem! És még ráadásul figyeltet is minket 😑

Szóval üzenem az apámnak" ( vagyis nem tartom mostmár az apámnak!!!) hogy dögöljön meg, és hagyjon békén minket! A pokol legmélyebb bugyrában rohadjon el!!!

2019. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!