Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyezik a véleményünk? Szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyezik a véleményünk? Szakítottam a barátommal, mert kezet emelt rám és voltak nők is az életében, most békülni akar erőteljesen, de én úgy gondolom, h a vér nem válik vízzé és kutyából nem lesz szalonna, szerintetek is?

Figyelt kérdés
ha egyszer megtette megteszi máskor is
2015. ápr. 24. 23:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Igaz, ne kezd újra!
2015. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nagy esélyel igen. De az is elő fordulhat hogy nem.(Lássa hogy te nem hagyod is nem is tenné.) De ilyennel nem érdemes párkapcsolatot létesíteni.
2015. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha igazán megbánta, nem fogja újból megtenni. Én hiszek abban, hogy az ember jobbá válhat. Viszont ennek ellenére se folytasd vele szerintem, mivel ahhoz, hogy megváltozzon kell egy külső tényező is. Látnia kell, hogy a cselekedete miatt az a büntetés, hogy elvesztett téged.
2015. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Igazad van, meg ne gondold magad . Nem érdemel esélyt az a faszi aki megüt és még be is csajozik .
2015. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hozzáteszem már egyszer kibékültem vele és egy idő után újra ez volt a problém
2015. ápr. 24. 23:27
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha most engedsz neki minden meg fog tortrnni ujra nagy esellyel sajnos.Szoval inkabb ne...
2015. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Egyezik a véleményünk.

Aki pasiként kezet emel nőre, az ott rohadjon meg, ahol van, nincs mentőöv.


Megnézném velem szemben mit tenne, ha pl. a szomszédotok lennék, és zavarna, ha sokat pofázik a bzija, és átszólnék, hogy kapd be, vagy leveszed most, vagy a nehezebbik utat választod, sggfej!

2015. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁÁ, mondom én felejtsd el .
2015. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#6 *Tortenni

Ha mar bekultel elotte akkor most plane Ne!!!Idaig se valtozott!!

2015. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne békülj ki vele.
2015. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!