Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik egy épületben élnek...

Akik egy épületben élnek szüleikkel de külön bejárattal külön mindennel nekik mennyire szólnak bele a szülők az életükbe?

Figyelt kérdés

Szóval egyedül a kert és az udvar ami közös a szülőkkel, a ház teljesen külön bejáratú és minden külön van, a házban még véletlenül sem futnak össze, a falak el válasszák őket.

Ilyen esetben a szülők mibe szólhatnak bele és mibe nem?



2015. júl. 9. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen kérdés. Nincs rá semmi előírás, mibe szólhatnak bele, mibe nem. Mindez a kettőjük közötti megállapodás dolga. Na, meg általában a szülők természete.
2015. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Én (szerencsére) nem így élek. Nagyon jóban vagyok a szüleimmel, de én így nem érezném magam önállónak.


Az egyik legjobb barátom így él. Feleség, Anyós, Ő, gyerek.

Hiába külön a bejárat, hiába teljesen két külön lakás. Olyan, mintha mindig 4-en lennének. Ha nem is mennek át egymáshoz, de mindent megbeszélnek, ki mikor megy el, mikor jön haza. A nő folyton az anyjához megy, nincs olyan, amit ne akarna vele azonnal közölni. Kibeszélni. Akár a családi életüket is.

Nekem ez túl szoros lenne.

2015. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyire nem szólnak bele.
2015. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Ez abszolút személyiségfüggő. Nekem "csak" saját emeletem van, a főbejárat közös, sőt, a konyha is az. Anyám mégsem szól bele semmibe. Persze, beszélgetünk, ha itthon vagyok, együtt ebédelünk, ennyi - szerintem a szülőktől való elszakadásnak és önálló életnek nem sok köze van ahhoz, hogy hol lakik az ember. Aki csak úgy tudja elérni, hogy a szülei ne szóljanak bele az életébe, hogy fizikailag elkülönül, az szerintem régen rossz. Persze, megértem, hogy sokakban dúl a fizikailag is önálló élet utáni vágy, de egy fedél alatt a szülőkkel is önállónak lenni.
2015. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!