Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, nem tudom, hogy...

Mit tegyek, nem tudom, hogy döntsek?

Figyelt kérdés
pár nap múlva, lesz egy koncert,ami elég gyakran van egy évben,( szüleim szeretik),és ha a közelben vannak,mindig elszoktunk menni rá,úgymond már egy kis családi hagyománnyá vált. Ez így lenne most is. De közben nekem akkor lenne pár napos tervem, ugyanis a barátom meghívott hozzájuk,mert falunapi buli lesz, és több barát is jön,és az ő rokonai. Szeretné ha ott lennék. De anyán láttam,hogy nem örül annyira, hogy nem megyek ő velük. (de következő hónapban újra lenne egy ilyen koncert a közelben)
2015. júl. 13. 12:44
1 2
 1/11 Klinszki válasza:
Én a helyedben a családommal mennék arra a koncertre.
2015. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Én a barátomhoz mennék. Hiszen írod, hogy ez a koncert többször is van egy évben és mindig mentek rá. Akkor majd elmész a szüleiddel, ha lesz legközelebb.
2015. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Falunap egyszer van egy évben. Egyértelmű melyiket választanám.
2015. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben én is a baráti társaságot választanám, hiszen a koncert megismétlődik..

Hány éves vagy?

2015. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátoddal menj! Mint írtad, koncert van többször is egy évben (és gondolom már sokszor voltatok is), viszont falunap csak egyszer van az évben.
2015. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és nagyon szoktuk várni ezt a napot a barátaimmal,mert együtt lehetünk, és kikapcsolódunk.
2015. júl. 13. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb vagy, a falunapra menj a barátaiddal. A szüleidnek is meg kell szokni, hogy önálló életet kezdesz élni.
2015. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebben a konkrét helyzetben a barátaimmal mennék. De az én családom ezt maximálisan meg is értené.
2015. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sajnos anya mindig is ilyen volt, nehezen enged el bárhova is, de nekem kezd elegem lenni ebből. Szerintem még nem fogta fel,hogy "felnőttem".
2015. júl. 13. 13:09
 10/11 anonim ***** válasza:

elég nagy vagy már, a barátoddal menj.

A szülők majd beletörődnek, tudom :)

22N

2015. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!