Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Helyén való, hogy ha ilyen...

Helyén való, hogy ha ilyen gyakran jön a "gyerek" látogatóba?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a baj, hogy jön, hanem hogy gyakorlatilag enni jár ide.

Egyébként már egyetemista, csak most szünetre hazajött a barátnőjével (a barátnője szüleinél laknak). Nyári munkát végeznek jelenleg, úgyhogy ilyenkor is dolgoznak. Fiam viszont munkából jövet előbb eljön ide. Mostanában egyre gyakrabban. Mivel férjemmel ketten élünk, magunkra főzök (sose tudom, hogy fog e jönni a fiú, mert nem jelenti be előre).

A párom meg már kezd besokalni azért, hogy a vacsorát megeszi itt, lakni meg nem itt lakik.

Én adok neki szívesen, bár az utóbbi időben én magam is elgondolkoztam, vajon szólnom kellene e.

Kinek mi a véleménye erről?


2015. júl. 16. 11:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Egy normális szülő, ha ez anyagilag nem okoz gondot, szerintem bármikor szívesen ad enni a gyerekének.

Én inkább magam nem ennék, de akkor is adnék neki. Mindegy, hogy egyetemista, itt lakik vagy nem itt lakik. A gyerek hazajön, itthon van, egyen amennyit akar.

2015. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
igaza van az első hozzászólónak.hogy lehet sajnálni a gyerekedtől az ételt?még ha pénzt kéregetne ,vagy ilyesmi...
2015. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Engem biztos nem zavarna, de ha neked gondot okoz, mondd meg neki...
2015. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az a véleményem hogy szégyelld magad. Majd ha idős leszel, és gondozásra szorulsz akkor gondolj vissza erre, és ne legyenek elvárásaid mikor a gyerekedtől még egy tányér ételt is sajnáltál. Ahol kettőnek jut, ott háromnak is, főleg ha a gyerekem.
2015. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy szóljon időben, ha hozzátok megy enni és csinálj egy adaggal többet.
2015. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen mindegy, most hol lakik. Előtte ott élt, lakott veletek, nem???? Haza megy, nem a szomszédja vagy csak. Eszem megáll!!! Anya..
2015. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Én nem csak hogy adnék neki enni, hanem csomagolnék is. Főleg ha máshogy nem tudom támogatni de egy adag kaja azért csak nem okoz akkora gondot. Egyetemista még, nem várható el, hogy rendes munkaidőben dolgozzon,a diákmunka mellett meg elég nehéz a megélhetés.

A lány szüleinél kell rezsit meg kaját fizetniük? Mert ha ők meg mindenben támogatják a fiatalokat ti meg egy tányér ételen kiakadtok, hát pofám leszakadna. Amúgy meg miért gondoljátok hogy csak ezért jár haza? Ott kéne ülnie egész este? Ti hányszor mentek hozzá látogatóba?

2015. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
az a véleményem, hogy komoly problémàk vannak az agyaddal kérdezo.
2015. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
Azt teljesen megértem, hogy nem kellemes, ha váratlanul jön. Ezt a részét simán meg lehetne vele beszélni: szóljon, ha jön, hogy biztosan jusson neki is, nektek is. Felnőtt emberek vagytok, az ilyesmit meg kéne tudni beszélni értelmesen...
2015. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Lehet a párod a gyereked mostohaapja, és ezért irritálja, hogy nem jut elég kaja a bendőjébe.
2015. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!