Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti adnátok így pénzt...

Szülők, ti adnátok így pénzt a 20 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

November óta nem dolgozom, akkor is csak részmunkaidőben voltam 3 hónapot. Nem szórom a pénzt, az akkor megkeresett pénzemet élem fel most is, de már alig van.

Eltartanak, de ruhát pl magamnak kell vennem, cipőt ők veszik, de így is át kell gondolnom, hogy például elmehetek-e moziba havonta egyszer, vagy most nem fér bele.


Nagyon ritkán kapok pénzt, nem is vágyom nagy összegre, elég lenne heti 1000 ft, annál többet nem nagyon költök.

Munkát amúgy nem találok azóta sem, nem kellek sehova.


2015. júl. 17. 13:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Persze, többet is.
2015. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

"Munkát amúgy nem találok azóta sem, nem kellek sehova."

erre mondják azt hogy aki keres talál...

nekem a mai napig ad apukám pénzt ha kérek, pedig én dolgozok már

2015. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Heti 1000 Ft? Abból mit veszel?

Na ne röhögtess, csak nem vágja őket a földhöz, ha még támogatnak.

2015. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem szórom a pénzt. Az havonta 4-5000 ft, annak a felét bőven félre is tudnám rakni.
2015. júl. 17. 13:53
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
8 hónapja semmi munkát nem találsz... Aha...
2015. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
És mégis mire? Elmész beülni valahova barátnőkkel, máris 1000 Ft. Veszel egy üdítőt, mert meleg van, 400 Ft.
2015. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha tényleg keresel munkát, vagy tanulsz, akkor természetesen adnék, többet is. Én is kaptam, sőt, még a mai napig kapok, pedig dolgozom.


Nálunk ez nem lenne kérdés.


Egyedüli kivétel, ha nem is akarsz dolgozni, és nem törekszel semmire, csak ülsz otthon, tétlenül.

2015. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Viszek itthonról vizet mindig. Sokat járkálok a városban, megtanultam spórolni ezen is.
2015. júl. 17. 14:06
 9/26 A kérdező kommentje:
Különben igen nehéz úgy munkát találni, hogy közben heti 2 délután suliba járok (2-8-ig).
2015. júl. 17. 14:07
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ha úgyis otthon vagy keress olyan sulit ahol heti 5 nap tudsz tanulni.:)

ha meg suliba jársz akkor van még diákid? mert azzal lehet könnyebben találnál ilyen melót. de sajna neked leginkább az éjszakai műszak lenne jó, a suli miatt. gyárakban viszonylag rugalmas, legtöbbször te mondod meg, hogy melyik műszakban mennél. én azt ajánlom, legalább heti 1-2x

egyébként a mi családunkban a szülők támogatják a gyereküket, még akkor is , hogyha a gyerek már rég felnőtt. de ha épp a gyerek teheti meg, hogy támogatja a szülőt, akkor megteszi, ezen nem azt kell érteni, hogy minden pénzt a másikra költünk, de ha valakinek nehezebb az anyagi helyzete annak segítünk

2015. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!