Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen büntetést adnátok a 15...

Milyen büntetést adnátok a 15 éves lányotoknak, ha meglátnátok egy kocsmából kimenet?

Figyelt kérdés
A történet a következő: A lányom azt mondta a barátnőjénél alszik. Én kivittem őt a barátnőjéhez. Aztán ő, a barátnője,és annak a testvére elmentek a városba szórakozni. 11 körül jövök haza autóval, a lányom jön kifelé a kocsmából, mellette egy fiú. Egyből betessékeltem az autóba,a barátnőjeivel együtt,és hazavittem őket. A lányok szüleinek nem mondtam meg. Milyen büntetést találjak ki neki? Büntessem egyáltalán? Egyébként soha semmi hülyeséget nem csinált még,okos,megbízható.
2012. nov. 25. 19:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Ivott?
2012. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem,semmit.
2012. nov. 25. 19:36
 3/41 A kérdező kommentje:
Az apja vagyok,ha ez számít valamit. Velem él.
2012. nov. 25. 19:37
 4/41 anonim ***** válasza:
63%
Ezért miért kell megbüntetni? Szórakozni volt, legfeljebb azt beszéljétek meg, hogy legközelebb ha a barátnőjénél alszik, szól, ha bulizni mennek, hogy tudj róla.
2012. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%
Akkor semmit. Leulnek vele beszelgetni, hogy legyen szives es tobbet ne csinaljon ilyet
2012. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Én elbeszélgetnék vele arról, hogy mire volt jó a hazudozás? Biztos vagyok benne, hogy lelkiznék is neki és időkorlátot állítanák fel, hogy meddig lehet el, illetve a barátnőnél nem aludhat.
2012. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell büntetni, más különben rosszat sem csinált, ha így tiltod, hazudni fog!
2012. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
58%

Azért engem meglep hogy este 11 órakor egy 15 éves a kocsmában lehet. Nincs erre szabály vagy valami?? Én Angliában élek, de itt kint még szülővel sem engedik be este 8 után aki nem töltötte be a 21 évet. Tudom, nem egyszer jártunk így hogy este a társaságomban tartózkodó fiamat aki nem volt még 21 a biztonsági őr nem engedte be.

Amúgy meg ha annyira okos lenne a lányod akkor alapból tudná hogy 15 évesen semmi keresnivalója egy kocsmában. Meg is mondanám neki ezt, és nem fogadnám el mentségnek hogy bár ő nem akart menni, de a barátnője igen. Akkor még szomorúbb a helyzet mert ezek szerint erősen befolyásolható. Megverni nem verném meg. Nem is szokásom verni egy gyereket, de nem is engedném a barátnőjéhez legalább 1 évig hogy ott aludjon. Amíg a bizalmamat vissza nem szerzi addig szigorú szabályok jönnének. Nincs ott alvás senkinél. Este 9-re legkésőbb otthon kell lennie. Hétvégén nincs buli.. ennyi..

2012. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%
Semmit..Leülnék és elmondanám, hogy nincs rá szükség, hogy hazudjon nekem..
2012. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
41%
figyelj még mindig jobb ha kocsmába jár a barátaival mintha diszkóba meg meg ilyesmi szórakozóhelyekre járna! Ez legyen a legnagyobb gond hogy néha beülnek a kocsmába a haverokkal és ő ráadásul nem is iszik semmit
2012. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!