Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engednek meg semmit a...

Nem engednek meg semmit a szüleim?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok. Egesz nyaron idaig csak nekuk dolgoztam,nem mehettem sem strandra,sem taborba,sem sehova..barataim hivtak bulizni(velemm egykoruak) a hozzam kozeli szorakozohelyre ,de termeszetesen nem mehettem. Nagyon merges vagyok,hogy mindenki csinal valamit mert megengedik nekik,en meg itthon ulok egesz nyaron...elegem van,mit tegyek?

2015. júl. 19. 10:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
41%
De miért nem engedik?
2015. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
14 évesen ne akarj szórakozó helyre menni, ahol ugyebár este 8 után kezdődik az "élet". Ne csodálkozz, hogy nem engednek el. Hogy iskolai táborba, ahol felnőtt, ismerős tanári felügyelet van miért nem engednek, talán pénz kérdése. Kérdezz rá. Ha pénz kérdés, akkor ne hőbörögj. A barátaidat hívd át magadhoz, beszélgessetek, nézzetek filmet. Vagy délutáni időben szervezzetek programot (lásd mozi), ha van rá keret!
2015. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
47%
10:58-nak igaza lehet, egyet értek vele, nem tudom miért lett lepontozva a válasz.. egyébként valóban jobban jársz, ha nem mész szórakozóhelyekre, főleg nem olyanokra ahol mindenki részegre issza magát. Tiszta gáz, hogy manapság mindenki piál meg cigizik.. tegnap a strandon a kb. 14 meg 12 éves gyerekek ott cigiztek, az apjukat meg nem is zavarta.. hát ez elég gáz, az apjuk meg.. ee is beszéljünk róla.. bocs az offért.
2015. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha vigasztal, én a gyerekkoromat nyári napköziben töltöttem, szóval akkor is iskolába jártunk. Volt úttörő tábor, de ott reggel 6-kor fel kellett kelni, tornaruhában 7-kor tornázni, majd úttörő egyenruhában zászlófelvonás és csak utána kaptunk reggelit. Utána mindenféle tanulás, fárasztó programok, és este 10-kor takarodó. Szóval sokszor azt is kihagytam volna. Majd ha felnőtt leszel, mehetsz és azt teheted, amit szeretnél, már csak pár évet kell kibírnod.
2015. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
14 évesen ne akarj bulizni.Igazuk van.Szomorú,hogy a veled egykorúakat elengedik a szüleik.A tábort mondjuk nem értem,ott lenne felnőtt felügyelet.A strandra velük is mehetnél,vagy a barátaiddal is úgy,hogy valamelyik gyerek szülője veletek van.De egyedül én sem engednélek sehová,nyár ide vagy oda.Majd a szórakozásról akkor fog szólni a nyarad,ha felnőtt leszel,és tudsz magadra vigyázni.Várom a lepontozást,hiszen nem neked tetsző a válasz.
2015. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem fiatal korban a bulizás belefér, nem értem, mi a baj ezzel. Az a gáz, ha 40 évesen csinálod, de a fiatalság arra való, hogy kitombold magad. Anno én is így álltam hozzá, pedig gyűlölöm az alkoholt, de nem bántam meg.:) Viszont mindezt neked kell kiharcolni, szerintem a tizenéves kor erről szól. Én is nagyon sokat veszekedtem ennyi idősen a szüleimmel, de végül belefáradtak. Persze megromlott a kapcsolatunk, de nem érdekel, nem bábu vagyok, amit úgy irányítanak, ahogy akarnak, az én szaadságomat ne korlátozzák.
2015. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a bulizást még megértem... de a tábort!!!!

Szerintem beszéld meg a szüleiddel a dolgot.

Jó tanács:bármi történik NE emeld fel a hangod!!!

Sok sikert :)

2015. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De amennyit dolgozok nekuk, azert meg elengedhetnenek a vilag vegere is. De latom ti is csak lepontozni tudtok… tistelet a kivetel:) hadd ne soroljam fel egy atlagos napomat, ami reggel 6tol este 10ig tart..… par eve gyujtom a penzem, a sajat penzem, de mindig kernek kolcson, meg ha egy polot akarok venni belole, mar leherregnek. Gondotam megyek taborba, kifizetem magamnak, van penzem. De persze, hpgy nem lehet.. A valasz erre: koltsd valami ertelmesre, aminek hasznat eszem. De ha egyszer nem hagyjak azt sem hoy hozzanyuljak… na mindegy. Es igen., egyetertek utolsoelottivel: most vagyok fiatal, 10en evesen kell bulizni es nem 40 evesen..
2015. júl. 20. 14:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Elnezest: hasznat veszem*
2015. júl. 20. 14:45
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Hehe, vicces ez az egy csillagozás. Megsúgom, ennél sokkal több hibád volt ebben a pár kis mondatban.

Ne akarj te szórakozóhelyre menni, pisis vagy még ahhoz!

2015. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!