Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vettem egy Converse tornacipőt...

Vettem egy Converse tornacipőt a saját pénzemen. Miért zavar ez mindenkit?

Figyelt kérdés

Évek óta szerettem volna egy Converse tornacipőt, a napokban vettem is 1-et a saját pénzemen, de az egész családom ki van akadva miatta. A nagymamámnak majdnem megállt a szíve, és aki csak szembe jött velünk az utcán megállította, hogy nézd meg milyen cipője van, szerinted mennyibe került, 20.000 Ft volt stb. A nagybátyám azt mondta, hogy jó nagy idióta vagyok meg jól átvertek, anyám meg azt, hogy ezen már mennyi doboz cigit vehetett volna, ő is mindenkinek mutogatta, meg mondta, hogy tépjük fel a talpát, hogy olyan-e mint a kínai tornacipő. A legjobb barátnőm szerint lósz*rt sem ér, meg ki van zárva, hogy eredeti, holott márkaboltban vettem, meg hogy ez kevés embernek áll jól... Tegnap mentem a mamámhoz, kint kapálta a virágoskertjét, erre direkt mindig a cipőm felé vágott a kapával, meg ráöntötte "véletlenül" a koszos vizet.

Miért zavarja őket ennyire, hogy vettem egy cipőt? Nem az ő pénzük volt.



2015. júl. 19. 16:53
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
37%
Honnan volt pénzed, dolgozol?
2015. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
37%
Mert egy túlárazott szar és ezek szerint nem éltek úgy, hogy nem lett volna máshol helye annak a pénznek. Persze vannak szépek, meg nagyon menő, de fél év és már szakad is le a lábadról. Egyébként alapvetően nem lenne ezzel gond, minden fiatal menő akar lenni, csak az a kérdés, hogy holnap mész-e tartani a markod, hogy nincs nadrágod, meg kiszakadt az egyetlen pólód, stb.
2015. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim válasza:
40%

Bár nem az ő pénzük volt, de attól még zavarhatja őket, hogy a saját pénzedet ilyen felesleges cuccokra költöd. Pár ezer forintért már tudsz magadnak ugyanolyan anyagú és minőségű tornacipőt venni, annyi különbséggel, hogy nincs rajta Converse márka. De hát azt meg ki nem sz*rja le, ha maga a cipő jó és használható??

Én is nemrég vettem magamnak egy fekete tornacipőt és szándékosan nem Converset. Büszke is vagyok rá és örülök, hogy így döntöttem.

2015. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
52%
Elég érdekes családban élsz. Nem mondom, hogy gazdagok vagyunk, de testvéremnek 5 pár Converse cipője van, nekem 3 pár Vans és 1 Converse. Ezek mostanság már nem olyan luxuscikkek, nem értem, hogy miért vannak ennyire kiakadva. Megyek a városba és 10ből 8 embernek márkás cipője van... azért ennyit megengedhetsz magadnak.
2015. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem élünk rosszul. Ők is mindent megvesznek maguknak, ami csak megtetszik, a legújabb okos tv, holott nincs is rá szükség, mert van minden szobában, új autó, holott a másik is rendesen működik, a mama veszi a drága kurkumás krémeket meg kapszulákat, meg 3 szoba van tele az ő ruháival, cipőivel...
2015. júl. 19. 17:02
 6/55 A kérdező kommentje:
Anyám meg napi 1-másfél doboz cigit elszív.
2015. júl. 19. 17:02
 7/55 anonim ***** válasza:
17%
Hát szar az élet. Majd ha te dolgozol meg a pénzért, ki is tapétázhatod a falat a converse cipőiddel.
2015. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira félted azt a csukát,minek mész benne a nagyanyádhoz,aki tanyán lakik?Egyébként csak irigység,hogy van kitartásod valamire gyűjteni.
2015. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Ösztöndíjból vettem mellesleg.
2015. júl. 19. 17:07
 10/55 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem luxuscikk a converse cipő! De ha a mamád szerint is drága a cipő akkor miért akarja tönkre tenni? Meg ha a saját pénzedből vetted akkor másnak mi köze hozzá? Ahogy meg mások reagáltak, az elég gáz szerintem!! Az őskorban élnek vagy mi?
2015. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!