Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom hogy mit csináljak....

Nem tudom hogy mit csináljak. Apa megcsalja anyát és fogalmam sincs most mi lesz. Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött hogy már régebb óta sejtettem hogy valami nincs rendben a kapcsolatukban, mivel apa mindig eljárt itthonról estenként meg hétvégénként. Nem gondoltam volna hogy nővel találkozgat úgyhogy nem is foglalkoztam vele. A mai nap elment itthonról mindenki és apa itt hagyta a telefonját. Találtam egy beszélgetést egy nővel amiben olyan dolgok voltak hogy szeretik egymást, csókolozni akarnak/ már csinálták sőt a nő pár hónapja azt hitte teherbe esett apától. Fogalmam sincs mit csináljak mit mondjak nekik, hogy közöljem anyával, hogy közöljem a bátyámmal, vagy hogy mit mondjak apának... Kétségbe vagyok esve.. Kérlek olyanok válaszoljanak akik átélték ezt a helyzetet.
2015. júl. 19. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Közöld apáddal, megtaláltad a telefonját és voltál olyan szemtelen, hogy belekutakodtál. Mivel szembesültél néhány dologgal, te most igen nagy gondban vagy.

Persze, lehet, hogy az első szavak után lesz egy jókora balhé, de , ha bárki másnak elmondod, amit tapasztaltál, még nagyobb balhé elé nézhetsz.

2015. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Amit 2 ember tud az már nem titok. Én a helyedben apukádat és anyukádat is leültetném egy asztalhoz a tesó nélkül és rákérdeznék apukádtól, hogy miért jár félre, és mondd el, hogy honnan tudod és, hogy szeretnéd ha ezt itt és most.megbeszélnék. Aztán hagyd őket magukra és mondd azt, ha döntöttek hogyan lesz a tovább, a rátok esö részét közöljék a többi nem érdekel. Én ezt tenném.
2015. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Én azt csinálnám, hogy elhívnám apámat fagyizni, valahova csak ketten külön. Ott kitálalnék és kicsit felelősségre is vonnám. Nem érdekel hogy ez felnőttek dolga, mert az rám is tartozik hogy a családomat most készül szétverni! Megkérdezném hogy mégis mi a terv, miért fontosabb az a nő mint a családja. Erre csak mond majd valamit. Ha a családból egyvalaki tudja, már nem lesz olyan édes a hétvégi kimenő, hidd el. De ezt sokáig nem lehet csinálni mert ezt senki nem érdemli meg. Csak ne hisztizz, tudom hogy nehéz, de légy olyan felnőttes amennyire csak tudsz. Ha ez a módszer nem tetszik csináld máshogy, de hozd a tudomására hogy tudod. Anyudnak még ne mond, mert neki apádnak kéne mondani. De pont ezért lépj, mert ha jó ideje megy már eleve rossz.
2015. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 lilike011 válasza:
80%
Szia!Szerintem semmikép ne menj neki hátulról, mármint a bátyádon/többi családtagon keresztül.Ahogy az előttem író mondta, akár rosszabbul kijöhet ez az egész dolog. Beszéld meg előbb apuddal mindenképp, mondd meg neki, hogy tudod, és természetesen azt is, hogy ezt téged hogyan érint. Remélem a legjobbakat!
2015. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
én meg ugy gondolom, hogy édesanyád sem hulye, és már rég tudja..szoval nyilt titok, csak nem patáriázik ez miatt.
2015. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

1. anyáddal, és bátyáddal SEHOGY, mert AZ NEM a te dolgod!


2. menj és apáddal beszélj - amolyan mellékesen megemlítve, ne zsarolj, ne kiabálj, ne vádaskodj (mivel nem tudhatod, milyen a szleid kapcsolata, az intimitás, stb.), egyszerűen csak mondd el, mit találtál.


3. a többit meg bízd a szüleidre, neked nem tisztséged, sem jogod beleszólni abba, hogy utána hogyan intézik (ha egyáltalán...) a problémát


4. egyébként miért kutakodsz apád telefonjában?!

2015. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

A sok megmondóember, hogy ne mondd el anyádnak/bátyádnak, stb.

Azért a válaszolóktól megkérdezném, ha őt csalná a férje/felesége, örülne-e annak, hogy a gyereke ezt "kiderítette" és elmondta..

Mondd el nyugodtan a bátyádnak, aztán lesz ami lesz

2015. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Apa tudok mindent fizess vagy anyu is megtudja :-P
2015. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"apa mindig eljárt itthonról estenként meg hétvégénként"


Gondolod edesanyad nem tudja?


Lehet hogy mar regen tudja hogy apadnak szeretoje van es elfogadta a helyzetet. Ha te elkezdesz balhezni lehet olyan kovetkezmenyek jonnek amik sokkal rosszabbak mint ami ma van.

2015. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokkal rosszabb jön. De ha anyuka azt látja, hogy ezen a gyerek túl tudja tenni magát és nem okoz akkora fájdalmat, akkor lehet, hogy elválnak és megmarad a békesség. Mint később majd jön az agresszió az elfojtott érzelmek/düh miatt. A gyerek meg tudja/látja és teljesen bekattan. Inkább mondja el, derüljön fény a titokra. Ő is megnyugszik és nem stresszeli magát. Nem a gyerek hibája ha a szülők így élnek. Természetes, hogy a gyerek családra vágyik, boldog családra! Nem egy ilyen fél lábbal a sírban lévő ál kapcsolatra. Szép példát mutatnak a kedves szülők. Értelmes felnőtt emberek ezt elintézik normálisan. A hülyék meg szétverik egymást. Ilyen ez...
2015. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!