Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim szerint egy elkényeztetett, hisztis, sértődékeny idióta vagyok és ki akarnak rúgni itthonról?

Figyelt kérdés

Holott szerintem nem vagyok az.

Pl múlt heti vita: el szerettem volna menni egy diákmunka miatt állásinterjúra (hogy váltsak egy stresszeset), mire ordítanak velem, hogy mekkora hülye vagyok, mert dörög az ég és emiatt nem bírtam másik időpontot kérni (egységes volt, mindenkinek azonos időpontot adtak meg). Ebből előjött, hogy egyedül nem tudok egyedül semmit se csinálni, kiszórták a ruháimat a szekrényemből, hogy takarodjak albérletbe, mert eddig ki volt nyalva a se.em is, flegma, hisztis és szemtelen vagyok velük. Holott én néma csendben, rezzenéstelen arccal hallgattam végig a szidásukat, csak a végén elsírtam már magam :(

Tegnapi vita meg az volt, hogy felsöpörtem és felmostam mindenhol és miért aznap tettem, hisz már azelőtti napon kellett volna szerintük.

Próbáltam közönyös arckifejezéssel elkerülni őket, de akkor szerintük csak kihasználom és semmibe veszem a jelenlétüket + "vágom a pofákat".

Próbáltam állandóan mosolyogni és alázatosan segítőkész lenni, ekkor szerintük kiröhögöm és gúnyolom őket és menjek a "..."

Soha nem emeltem fel a hangomat velük szemben, pattanok minden szóra, igyekszem levenni a terhet a vállukról, de szerintük egy életképtelen hisztis liba vagyok.

Mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan kéne viselkedni velük?


2015. júl. 21. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
menekülni...vagy jobban magadba nézni és átgondolni még egyszer, hogy miben lehet igazuk...
2015. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy ha nekik semmi se jó. Csinálj úgy mindent ahogy ugy gondolod hohy jó.

Ha elmultàl már 18 akkor oda mész ahova akarsz ja meg kirugnak mert ugy gondoljàk nyugodtan kérdezd meg tőlük hogy ugyan hogyan ha munka ügybe sem engedtek

Szard le a francba

2015. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Koltozni. Egyertelmuen azert viselkednek igy, mert ki akarnak mar reptetni a feszekbol.
2015. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
faarccal közöld velük, ők neveltek fel idáig. Sőt, a génjeidet is tőlük kaptad.
2015. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:
45%
ideje elköltöznöd. Ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Ha pedig még 18 alatti vagy, akkor gyámügy
2015. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez volt az egyik fél álláspontja, most szeretnénk olvasni a másik félét is.
2015. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, vállalj munkát, és rövid időn belül költözz el. De előtte vágd azért a képükbe, hogy egyáltalán nem csak benned van a hiba, mert ők "kényeztettek el" és ők "neveltek" (igen, tudom, nem csak az otthoni nevelés számít, de erősen közrejátszik)
2015. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!