Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom semmilyen problémát...

A párom semmilyen problémát nem old meg idejében. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor bebizonyította, hogy mindent az utolsó pillanatra hagy, amiből persze nem egyszer származtak problémák. De most épp az aktuális gond, hogy a lányát felvették egyetemre, csakhogy fizetős szakra. Az apja azt sem tudta, hogy fizetőset is megjelölt a kislány. Nyilván ő is a hibás, mert ő semmit nem tud ilyen dolgokról, arról, hogy hogy is megy ez, de meg sem beszélte a lányával, hogy milyen szakokat jelöl meg, az is csak az utolsó pillanatban derült ki. Ez meg most, és persze az kizárt, hogy a párom fizetné neki a tandíjat, mivel havi 120 ezer ft-ból tartja el a két gyerekét, így is alig jönnek ki hó végére. És mikor kérdeztem tőle, hogy mit fogsz most csinálni, illetve mondtam, hogy akkor majd felvesz a kislány szépen diákhitelt és kicsengeti abból a tandíjat, én lettem leszólva, hogy ne idegesítsem már őt, nem vesz fel diákhitelt, és különben is szeptemberig még annyi idő van, majd megoldják valahogy. De persze halvány fogalma sincs, hogy hogy, semmi megtakarításuk sincs. Én a kislányra rosszat mondani már nem merek, mert azért is kapok már néha, ő nem látja, hogy a lánya folyton nem várt kiadásokba veri őt, ráadásul általában totál felesleges dolgokra. De már kezdem nagyon unni, hogy minden problémára csak legyint, és majd lesz valahogy. Ha egyszer mi is összeköltöznénk, az én fejemnek kellene fájnia minden miatt, mert ő semmit nem tudna elintézni időben. Ti mit gondoltok? A ti férjetek/párotok nem ilyen? Mert elég sokat hallok hasonló gondolkodású férfiakról az ismerőseim körében is.
2015. júl. 24. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Ezért van az, hogy nálunk én vagyok a pénzügyminiszter, én kezelem az összes bevételt, és akármikor költ valamire, mindig előtte megkérdezi, megbeszéljük.

Én rettenetesen spórolós vagyok, sőt, minden vezetek, és mivel fejben nem tudom tartani, azért le van írva minden.

A férfiak közös jellemzője (tisztelet a kivételnek), hogy egyszerre csak egy dologra tudnak figyelni.

2015. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Párod? és nő vagy? ne költözz össze, ilyen hozzáállással inkább lépj tovább.Jobban jár mindenki :)
2015. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Elég visszatetsző, hogy kislánynak hívod a majdnem egyetemista lányt.
2015. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
A férjed is csak most tudta meg. Nekem inkább úgy tűnik, hogy nem szeretnél segíteni a férjed lányának. Az pedig nem a férjed hibája.
2015. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Sok ember konfliktuskerülő, inkább várja, hogy maguktól oldódjanak meg a problémák, hiszen túllihegni sem kell mindent és vannak olyanok is, akik gerjesztik a problémákat.
2015. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, nem kellene ezzel az emberrel összeköltöznöd, mert már most is pontosan látod a hibáit, összeköltözve, csak még több hiba fog kiderülni, nem lenne könnyű életetek. Ő egy ilyen laza, más stílusú ember, trehány hogy úgy mondjam, te pedig az ellentetje, nem illetek össze. Amúgy meg az én párom nem ilyen, ő a lányával együtt töltötte ki a jelentkezési lapokat, mindig figyelemmel kiséri az egyetemi jegyeit és a lánnyal én is napi kapcsolatban vagy facebookon, abszolút nincsenek problémák, tök jól kijövünk. Ha párom megfeledkezne valamiről, mindig szólok neki, hogy hívja fel, stb. Szóval ilyen is van.
2015. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semikép ne engedjétek hogy diákhitelt vegyen fel
2015. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 jelenleg semmi közöd hozzá!

2 köss útilaput a talpára!

2015. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!