Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 Hónapja nem dohányzom,...

2 Hónapja nem dohányzom, semmilyen segédeszközt (rágó, tapasz) nem használtam, okozhat e ez emésztési problémát?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom hogy az anyagcsere lelassul valamilyen szinten, de vannak panaszaim: étvágytalanság, hasfeszülés, gyomorégés, émelygés.

2014. febr. 7. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az étvágytalanság fura, mert általában meg szokott nőni az étvágy.
2014. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én ismereteim szerint is, talán a stressz is közrejátszik... Megpróbálok valamilyen gyogyteat hátha segít. De ha van valakinek valamilyen tapasztalata kérem írjon.
2014. febr. 8. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak egy hónapja nem cigizek,és semmi stressz nincs bennem,jó az étvágyam és az emésztésem is rendben van.Pár napig valóban nem tudtam vécézni,de már teljesen jó minden.
2014. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem belassult az emésztésem ezaltal puffadt is vagyok. Majd szólok, ha javul a helyzet...:(
2014. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2 hónapja nem cigizek.Első 2hétben haspuffadásom volt,az emésztésem minimális volt.Székrekedés stb.De 3-4hét után normalizálódott.Sok joghurt,rostos italok.
2019. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!