Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet meggyőzni azokat...

Hogyan lehet meggyőzni azokat az embereket, akik nem kondiznak/sportolnak, hogy a tömegnövelő/fehérje nem okoz semmilyen egészségügyi problémát?

Figyelt kérdés
Már 1 éve kondizok és eljött az ideje hogy egy tömegnövelőt kipróbáljak, amit meg is kaptam karácsony alkalmából, de hogyha elmondom 1-2 ismerősömnek/osztálytársamnak h mit kaptam, egyből azzal fognak kezdeni hogy az méreg, súlyos beteg leszel tőle, nem fog felállni, ha abbahagyod lefogsz ereszteni, csak felfújt izmaid lesznek stb. Ezekre mit mondhatnék? Én tisztában vagyok vele ha nem viszem durván túlzásba akkor hosszútávon nem lesz tőle bajom vagyis én ezt remélem.

2014. dec. 24. 17:31
1 2 3
 1/23 Sowilo ***** válasza:

Megpróbálhatod elmagyarázni nekik, hogy összekeverik a tömegnövelőket az anabolikus szteroidokkal(amikre egyébként igaz, hogy nem fog felállni, és beteg leszel tőlük). Elmondhatod nekik, hogy tömegnövelő = fehérje + szénhidrát, természetes élelmiszerekből természetes módon kivonva, koncentrált formában, hogy jobban emészthető legyen. Megemlítheted, hogy ez táplálékkiegészítő, akár csak a C-vitamin tabletta, tehát az egészséges táplálkozást egészíted ki vele.


Ha ezt nem képesek felfogni, akkor nem vitaképesek, ignoráld őket. Rengeteg ilyennel fogsz találkozni, jobb, ha hozzájuk szoktatod magad már az elején, máskülönben jó barátod lesz a rivotril.

2014. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 - palilaci - ***** válasza:
39%

Vagy te a lofazst tisztaban vele. Legalabbis nekem ez jott le ebbol:

"Én tisztában vagyok vele ha nem viszem durván túlzásba akkor hosszútávon nem lesz tőle bajom vagyis én ezt remélem"


Egyebkent meg neked es a laikusoknak:

[link]

2014. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igazad van én sem vagyok teljesen tisztában mindennel, de általában az ismerőseim közül mindenki azt hiszi hogy a 20 kg-s tömegnövelőket nyomom magamba 1 hét alatt ami tényleg nem lenne egészséges.
2014. dec. 24. 18:04
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard meggyőzni, mert saját magadat őrlöd fel idegileg.A buta, birka ember 100%-osan meg van győződve arról, hogy amit ő gondol egy témáról, az a kizárólagos igazság.Ezen kívűl nem hajlandó elfogadni semmit.

Sza*d le őket, ne foglalkozz vele, csináld amit tenni akarsz, a hülyéket meg intézed el egy "jól van" beszólással.

2014. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos az üzlet, az üzlet. Akár élelmiszerről, akár gyógyszerről, akár "étrend kiegészítőről" van szó. A fogyasztókat védik ugyan különböző hivatalos szervek és rendeletek, de ezek az állami hivatalok többnyire csak papírmunkát végeznek. Az engedélyeztetőknek, forgalmazóknak be kell nyújtaniuk megfelelő dokumentációt arra vonatkozóan, hogy a forgalmazni kívánt termék mit tartalmaz, milyen laboratóriumi és állatkísérleti ill. klinikai vizsgálatok igazolják a termék jótékony, de legalább is az egészséget semmiképpen nem károsító hatását.

Ezek az állami intézmények csak egészen kivételes esetben vannak felszerelkezve olyan laboratóriumi technikával, amelyek képesek a vizsgálatok során kimutatni a dokumentációban felsorolt összetevőit a terméknek. Nyomozásra viszont nincsen felkészülve egyik szerv sem, azaz nem tudják kimutatni olyan anyagok jelenlétét, amelyek nem szerepelnek a dokumentációban, pedig valamilyen szempontból a termék sikere éppen hozzájuk kapcsolódik. Arról senki nem beszél, hogy egy hazai márkájú túró rudi sikere a benne levő, de fel nem tüntetett hashajtón alapszik. Az is ismert, hogy bizonyos termékekbe (legyen az akár gyerek fogzáskor használt műanyag rágóka) nikotint kevernek, aminek következtében gyorsan függőség alakul ki és a naív szülő az üvöltő gyereknek megveszi pont azt a rágókát, mert azt "szereti" a gyerek.

2014. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 - palilaci - ***** válasza:
Utolso ne ijeszgesd mar szerencsetlent. Ezek csakugy lehetnenek hatasosabbak (testepites szempontjabol) ha anabolikus szteroidokat kevernenek pl a feherjekbe, tomegnovelokbe ami a cegnek rohadtul nem erne meg mert ha nem is bukna le (ami 100% hogy bekovetkezne) rengeteg penz elmenne a gyogyszerekre szoval nem lenne profit. Kajakent kell ezeket a termekeket kezelni nem pedig csodaporkent.... ennyi
2014. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
És mit mondhatok arra, ha azt állítják az izom amit felszedtem a tömegnövelő használatával csak felfújt izom, nem dolgoztam rajta semmit csak nőtt magától és lefog 1 hét alatt ereszteni ha abbahagyom? Mert van aki ennyire hülye és nem fogja fel ezeket, bár nyílván ilyen emberrel nem vitatkoznék.
2014. dec. 24. 18:25
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy próbálja benyomni, mert ha felfújt, akkor gáz van benne, ami összenyomható :D
2014. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 - palilaci - ***** válasza:
Gazt nem lehet osszenyomni:D ha pedig azt mondjak ignorald, nevesd ki oket hangosan, vagy feszisd meg a karod, tegyel ugy mintha kilyukasztanad a kormoddel es adj ki sziszego hangot... a hatas garantalt :D
2014. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2014. dec. 24. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!