Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg "bunkóság" ha itthon...

Tényleg "bunkóság" ha itthon a saját kertünkben a barátom pulcsijában vagy pólójában vagyok?

Figyelt kérdés
Anya szerint bunkó szokás... De nem ünnepségre megyek így, csak itthon vagyok így, mert tök jó a párom ruháit felvenni. Amúgy normálisan öltözök.... Mi baja ezzel? Tényleg rossz dolog?
2015. júl. 27. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bunkóság,van aki a párja cuccaival alszik,ha nincs vele.pl.trikó,pulcsi
2015. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rosszat nem látok még abban sem, ha máshová veszed fel... Főleg, ha nincs ráírva, hogy az övé.

Nekünk van egypár közös pólónk is.


A bunkóság egyébként is egészen más dolog, ezzel nem ártasz senkinek. Kivéve, persze, ha a barátod megtiltotta, de gondolom, nem erről van szó ;)

2015. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A barátom csak viccből piszkál, hogy egyszer nem maradnak ruhái :D Amúgy tényleg hülyén nézek ki benne, mert kb a térdemig érnek a fölsői :D De itthon szerintem tökmindegy. Magamnak is vettem már saját xl-es pólót, szeretek olyat felvenni punnyadáshoz.
2015. júl. 27. 20:44
 4/23 anonim ***** válasza:
13%

Ha egy pasi pólójában, pulcsijában vagy, a pólójában vagy, az trófea.

Igazából egy dicsekvés, hogy a pasi a tiéd. Ezt nem mindenki nézi jó szemmel.

Négy fal között ez jófej dolog lehet, de az udvaron már egy kicsit más

2015. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bunkóság!
2015. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sincs benne semmi izé. Nekem is vannak olyan pólóim, ami hálóingnek is elmenne de ha az kényelmes? Hát istenem! Kérdezd meg tőle már mitől is lenne ez bunkóság főleg a saját kertetekben?
2015. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

""Amúgy tényleg hülyén nézek ki benne, mert kb a térdemig érnek a fölsői""

Nem baj az csak ne vegyél fel olyankor bugyit! :)

2015. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne bunkóság. Majd legfeljebb ő is fel veszi a tangádat.
2015. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%
Bunkóság. Remélem sokat segítettem.
2015. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem tudnak már sokan mit kitalálni, hogy mibe kössenek bele. Ilyen hülye indokkal lebunkózni valakit már rég hallottam.
2015. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!