Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam itthon, hogy a...

Elmondjam itthon, hogy a barátom beteg? Vagy ez nem tartozik a szüleimre?

Figyelt kérdés

Agresszív impulzus-kontroll zavara van a barátomnak.

Pszichiáterhez jár, szóval kezelés alatt van. Bármit csinált eddig, a szülei elintéztek mindent, szóval nem volt problémája a hatóságokkal sem.

Viszont anyáék csak annyit tudnak róla, hogy problémás volt kiskora óta és imád a figyelem középpontjában lenni, mivel magabiztos, ezért bármit megtesz.


2015. júl. 13. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Amennyiben a mindennapokban nem problémás - azaz nem várható, hogy hirtelen dührohamot kap -, akkor nem mondanám el, márcsak azért sem, mert ha sikerül kontroll alá hoznia magát, akkor végképp rossz, ha egyesek - akár egy-egy nézeteltérés során -, ezt mindig a fejéhez vágnák.
2015. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Elmondanám. Ha valami történik, akkor jobb, ha tudják, hogy miért történt.
2015. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha elmondod, eltiltanak tőle. Rosszul hangzik ez az elnevezés. Én a helyedben gondolkodnék.... Nem tudom hány éves vagy, barátod mennyi idős, de ha nála a szülők intéznek el mindent, akkor itt gáz van. Nem kicsi. Középpontban akar lenni? Figyelemre éhes? A tömeggyilkosok profilja is hasonlóan kezdődik. Bocs.
2015. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, még tömeggyilkos is lehet a végén...

Vagy csak egy egyszerű 17 éves fiú, aki hozzá van szokva, hogy mindent megkap és imádja a figyelmet. :D

2015. júl. 13. 13:54
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Tehát adott egy elkényeztetett 17 éves hülyegyerek, aki még néha plusszban egy dühöngő állat is? Szép kilátások. Ne mond el, mert ha én a szüleid helyében lennék, tuti eltiltanálak tőle.
2015. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Uhhh megnéztem,hogy mi is ez a betegség.Hát elég ijesztő.Hát én a helyedben elgondolkoznék,hogy kell-e nekem ilyen probléma a vállamra.Mondd el a szüleidnek,hogy mi a betegsége!!
2015. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Kicsikém, vedd észre, a világot már megváltották.
2015. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
17 éves, megkap mindent. Bravó! jelentkezzen valami köcsög valóságshowba. Szükség van még ilyenekre. Ott a figyelem középpontjába lehet. Agresszív impulzus kontroll? Két becsületes nagy atyai pofon -nem elintézünk mindent-, megoldana minden problémát.
2015. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyenek szoktak végezni a nővel, ha megpróbál lelépni.
2015. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Ilyesmit nem mondanék el, mert egyértelmű, hogy utána nagyon negatív véleményük lesz róla.


Ha ez tényleg egy betegség - pszichológiai - akkor állj mellette, támogasd. Viszont mérlegeld azt is, hogy sokak egyszerűen a jellemükből adódóan ilyenek, ne kerülj mellette függőségi helyzetbe, mert csúnyán végződhet.

2015. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!