Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyamatosan rám hozza...

Anyám folyamatosan rám hozza a hirtelen dühöt, sokszor csak a jelenlétével is. Komolyan megtudnám ölni. Valami fejmosást vagy tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
Rám sózza a házi munkát, eddig heti 1x kellett, most múlt hét óta NAPI 2X KELL FELMOSNI, PORSZÍVÓZNI ÉS LETÖRÖLGETNI, ez nála nem a körülbelül rendet jelenti, hanem a bútorokat kihúzogatni, tehát az az alapos takarítás. Mutatja, hogy az étkezőben mossak fel ( nem tudom mi a fenének, előtte lett fél órával felmosva ). Felmostam. Hazajön és szerintem élvezetből, de pofákat vágva beront és üvölt, hogy velem is csak egyel többen vagyunk, mert nem mostam fel mindenhol. Vannak előzmények, miért kapok tőle hányingert, de most emiatt akarom fejbe lőni, de annyit kapnék érte, mint egy normális szülőért. Annyit válaszoltam neki, hogy " Jó. " Majdnem nekem jött, meg még húzta az időt, tudjátok milyen ez. Folyamatos szitkozódás, követeli a szemkontaktust, válaszokat kényszerít ki belőlem a gyagyás kérdéseire, és ugyanazt szajkózza, teljesen logikátlan a végére az egész. Mert ő dolgozik és nem ér rá ilyenekre, ő 8 órában ül és gépet nyomkod, én 3-kor kelek, hogy elmenjek a jó büdös fenébe 8 órát állni egy vagy több gép előtt, hogy hazaérjek később, mint ő, és még a csicskáztatását is végre kell hajtanom és szó nélkül az igényeinek megfelelnem.

2015. aug. 3. 17:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tenném hozzá, egy sznobről beszélünk, nem egy omladozó ajtók nélküli házban élünk, jelenleg a kinti konyhát építi magának a fél milliós pázsit elé. Erről már meg sem kérdeztem, mi a francnak, hisz dolgozó ember, " nincs ideje neki ilyesmire ".
2015. aug. 3. 17:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod ott?
2015. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
jeszus hány éves vagy kijárna neked pár nevelő pofon
2015. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol, tehát van kereseted. Kiveszel valahol egy szobát, elköltözöl otthonról, probléma lezárva.
2015. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell senkit megölni, fordulj inkább az ideggyógyászatra mielőtt még hánynál!!!!
2015. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elköltöznék, de, mint mondtam, gyári munka, mindezek mellett a pénzem az ő számlájára megy. Én ebből 20 ezret látok vissza.
2015. aug. 4. 10:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Pofonról annyit, hogy ő így nevelt. Megkaptam, ahogyan kiskoromban a sebkenegetést is, talán akkor szállt magába, hogy ezt nem kéne ennyire.
2015. aug. 4. 10:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyeden szólsz, hogy a fizut a saját számládra utalják, keresel egy szobát, elköltözöl, probléma megoldva.
2015. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, ő is szeretné, ha elköltöznék, de ő amolyan térítést kér az itt élésért. OKJ-s vagyok, 20 éves. Idősebbik nővérem anyám miatt költözött külföldre és a telefont is csak ritkán veszi fel neki, mert vele is ezt csinálta, másik nővérem " velünk él , de őt úgy ahogy békén hagyja. Tényleg eléggé tapló stílussal írtam ki a kérdést, elnézést érte, nagyon hirtelenharagú vagyok.
2015. aug. 4. 15:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor ugyanebből a hirtelen felindulásból ahogy itt tudsz panaszkodni úgy el is indulhatsz csináltatni egy saját számlát magadnak, aztán elmehetsz anyád közeléből.
2015. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!