Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogják fogadnni, vagy...

Elfogják fogadnni, vagy legalább bele fognak nyugodni valaha ebbe szuleim? Hogy reagálna erre más szulo?

Figyelt kérdés
Szuleim megtudták a barátomról, hogy voltak kisebb problémái. Ult börtönben, marihuána használat miatt, de nem terjesztette, csak magának vette. Erre a szuleim nyomoztak a barátom után, megtudták, nekem állítottak vele, hogy mit várok én ilyen kapcsolattól, ahol a srác egy díler, heroint találtak nála, valami 26 zacskót. Ami nem igaz, mivel a barátom rendorségi papírjain heroinról szó sincs. De nekik ez teljesen mindegy, nekik a drog az drog, mindegy milyen. Közben en utána jártam a marihuánának, és kiderult, hogy biztos hogy nem a legjobb, de az alkoholtól és akár a cigitol is jobb. De folyton csak azt hajtogassák,hogy ez a munkámra is kihatással lesz,hogy az emberek vele látnak és mit fognak gondolni, és mi ha belehúz valamibe, vagy bajba kerulök miatta. Én megértem hogy féltenek, de miért nem tudnak bennem megbízni? Vagy neki is egy esélyt adni? 22/L
2015. aug. 6. 08:38
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
30%
Ha a srác rendes és szeretitek, ne törődj a szüleid véleményével. Természetes, hogy féltenek téged, de már felnőtt vagy, te döntesz.
2015. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Egy joint-ért senkit se csuknak le, pont a fogyasztók élhetnek az eltereléssel. Azt szokták becsukni, akinél kereskedelmi mennyiség van. Szóval akkor díler vagy nem díler?


Amúgy mindenki úgy rontja el az életét ahogy akarja, ebbe még a szülőknek sincs beleszólása.

2015. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%
Drogfogyasztásért senkit sem ültetnek le! Ha ült, akkor valószínűleg olyan mennyiség volt nála, ami alapján feltételezhető hogy kereskedett is vele.
2015. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
97%
Szerintem ebben a helyzetben a szüleid is túloznak, de a barátod is hazudik neked a múltjáról.
2015. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
na szóval leírom akkor a sztorit, 3an ultek egy autóba, az egyik srácnál nagyobb mennyiség volt amit árult is, és volt ott még egy férfi aki szintén ezzel kereskedett és lekapták oket, de a barátom csak magának vett, és o ezt be is vallotta, hogy az a mennyiség ami nála volt az a ové..egyébként elozetesbe volt, és akik igazán dílerkedtek ok most is ulnek, és ha dílerkedett volna nemfogják csak úgy elengedni. és köszönöm az edddigi válaszokat :)
2015. aug. 6. 08:56
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

Drágaságom, jó hülye vagy. :)

Egyáltalán nem jobb sem a ciginél, sem az alkoholnál. Ugyanúgy függővé tesz, mint az a kettő, ugyanúgy rákot kapsz tőle (és büdös leszel), mint a cigitől, ráadásul ez még teljesen véletlenszerű, teljes elmbetegséget is okozhat... Tán nem az lmp mocskos homokos pedo drogos propagandájából kéne tájékozódj. ;)

2015. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
lehet jo hulye vagyok, de a marihuána nem olyan fuggoséget okoz mint kemény drogok, vagy akár az alkohol,cigi. a marihuánát az egyik napról a másikra letudta tenni a barátom. míg az alkohol nem egy embert megölt már és az ember nemtud leszokni róla csak úgy. de en ide nem vitatkozni jöttem hanem véleményeket kérni :)
2015. aug. 6. 09:08
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is úgy veszem észre, hogy amit írtál egy nagy ökörség.

Először azt írod, hogy a barátod börtönben volt. Amikor felvilágosítanak , hogy használatért senkit nem ültetnek le, akkor javítasz: Csak vásárolt. Nos, ezért sem jár előzetes, mert szabadlábon védekezhet a tárgyaláson.

Azt meg, hogy jobbnak tartod mint a piát és a cigit, ez egyenesen ostobaság.

Látom nyári szünet van, és próbáltok egyre több kamu sztorit kitalálni, és azon röhögni hányan veszik be..

Elárulom: ez gyenge sztori

2015. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
61%
Mondd meg a szülridnek hogy a te életed a te döntéseid és hibáid. Nem védhetnek mindentől. Ha ez a kapcsolat is egy hiba lesz akkor majd viseled a következményeit. De neked is kell az életben tapasztalnod, hogy utána tanulhass az esedleges hibákból. Ez az élet rendje. Ha netn észre vennéd hogy valami nem stimmel a barátoddal akkor fogod magad és lelépsz, ilyen egyszerű. Úgysem csinálnál semmilyen hülyeséget, igaz?:)
2015. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Lehet az alkohol nem egy embert megölt, de a marihuána nem egy embert tett "elmebeteggé" aki nem volt képes kontrollálni a viselkedését és ölt, vagy verekedett..
2015. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!