Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Polgármester gyerekének lehet...

Polgármester gyerekének lehet valaha normális élete?

Figyelt kérdés

Eddig mindig meg voltam bélyegezve,sokan összesúgtak a hátam mögött,vagy másképpen bántak velem. Pl. most a gimnáziumban volt, hogy jobb jegyet kaptam , más annyi pontra rosszabbat..volt olyan tanár/diák aki elég feltűnően nyalt.Elég rossz érzés, szeretnék végre normális életet élni, előítéletektől mentesen. Egyátalán nem érdekel a politika , apa is ugyanúgy dolgozik, nem hozza haza a munkáját, mármint nem szoktunk arról beszélgetni.

Próbálok normálisan öltözködni, nem kihívóan, nincsenek drága holmijaim amiket mutogatnék.De mégis úgy érzem, hogy kinéznek mindenhonnan, ha megtudják, hogy ki az apukám. Meg persze sokaktól kapom a tippeket, hogy mit kéne csinálni a városban, meg mi van elcseszve stb.. Meg szidják apát..Sok helyen, akár fórumokon, akár állok a buszmegállóban és hallom a nénik bosszankodását, hogy késik a busz, ez is a polgármester hibája stb.

Most vettek fel az egyetemre, de biztosan azt hiszik majd, hogy beprotekcióztak.Úgy érzem hiába érek el valamit önerőből, mindig lesznek akik szerint ez apa miatt van, meg a pénz miatt.

Mit tehetnék?Esetleg van valaki hasonló helyzetben?Nagy városról van szó, egyéb konkrétumot nem szeretnék elárulni.


2015. júl. 28. 11:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Lehet úgy tűnik, hogy túl reagálom.De tényleg vannak akik csak azért barátkoznak velem, hogy közelebb üljenek a tűzhöz..Szóval jó vagyok nekik ha intézni kéne valamit,vagy diákmunka kéne, apukád nem tud valamit intézni?

De amikor nekem lenne szükségem rájuk, akkor cserben hagynak. Remélem valaki megéri a helyzetem.

Mocskos Fidesz és egyéb kommenteket nem kérek, köszi.

2015. júl. 28. 11:43
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze vannak akik normálisak, de úgy érzem senkiben nem bízhatok, mert a végén kiderül, hogy csak valamit akart.
2015. júl. 28. 11:44
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudsz leülni apáddal és elbeszélgetni a helyzetedről?
2015. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

tudja ő is. amikor a hátam mögött mondták 9.-ben, hogy biztos protekcióval kerültem be, akkor szakadt el a cérna.(jó gimibe jártam)

apa azt mondta, hogy ne foglalkozzak velük, mi tudjunk, hogy a saját képességeim alapján jutottam be, más véleménye ne érdekeljen.

de könnyű azt mondani..attól félek, hogy egyetemen is ez lesz, pedig ide is a pontszámom alapján jutottam be, ráadásul államira.

2015. júl. 28. 11:52
 5/14 anonim válasza:
66%
Álmos te vagy az?:o
2015. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
már azon is gondolkoztam, hogy vezetéknevet változtatok. de letagadni se szeretném a családom. magamban büszke vagyok rá, egyedül az emberek véleménye miatt érzem magam rosszul.
2015. júl. 28. 11:54
 7/14 A kérdező kommentje:
nem.:)
2015. júl. 28. 11:54
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Amikor majd megteheted, akkor költözz másik városba és ne hangoztasd, hogy a szüleid mit dolgoznak. Új hely, tiszta lappal indulsz. Ahol most laksz szerintem nem nagyon fog változni a helyzet.
2015. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
23%
Az emberek véleményére nem kell adni.irigy kutya mind. Neked pedig kitartást :)
2015. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Ismerem a pozitív diszkriminációt, ugyanakkora szívás, mint a negatív. És tapasztaltam mindent, amit írsz. Nézd a jó oldalát: könnyen megtanulod, hogy láss át az embereken, hogy vedd észre a hamis mosolyt és érdeklődést. Persze, rengeteg gond van belőle, és nehézség, de ugyanakkor jó lecke is. Édesapád nem lesz örökké polgármester (gondolom), tehát tekintsd átmenetinek (a névváltoztatás és ilyesmi ezért felesleges, szerintem), és mindez a tapasztalat jó útravaló lesz neked. A gondolkodásod, hozzáállásod normálisnak tűnik. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy nem törődsz a bántásokkal, az embereknek ez gumicsont, amin rágódhatnak, amúgy meg irigyek. Te tudod, hogy megdolgozol a sikereidért, és azok is, akik közelebbről ismernek. Ennyi.
2015. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!