Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennyire meglepő, hogy a...

Ennyire meglepő, hogy a barátomhoz költözöm? Miért nem tudnak támogatni?

Figyelt kérdés

Jövő májusban érettségizem, utána pedig külföldre költözöm, a barátomhoz, aki külföldi. Ezt nemrég megtudták a szüleim is és azóta áll a bál, naponta összeveszünk ezen.

Nem tudom, hogy miért csinálják ezt, hiszen nem 2 hetes a kapcsolatunk, nem olyan, hogy hol együtt vagyunk, hol szakítunk. A távolság ellenére sokat találkozunk, egész nap beszélünk, együtt utazgatunk (idén is vele töltöm a nyarat), nagyon erős a kapcsolatunk. Kérdeztem már, hogy mi a bajuk, de normális választ nem kapok soha.

Most is hazajöttünk Pestre,, de előtte megjegyezték apáék, hogy remélik, a barátom nem náluk fog élősködni, amíg itthon leszünk. Ezért a barátom hotelbe költözött és a szüleim pedig berágtak, hogy mi az, hogy én is ide jöttem.

Nem értem, hogy a költözés miatt miért kell ezt csinálniuk. Több barátnőm, barátom költözött a párjukhoz, mikor elkezdték az egyetemet és náluk nem csinálták ezt a szüleik. Ezzel csak nehezíteni próbálják ezt, úgy érzem.


2015. aug. 6. 09:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
40%
továbbtanulsz?
2015. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Persze.
2015. aug. 6. 09:14
 3/40 anonim ***** válasza:
18%
Hány éves a párod?
2015. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
38%

párod fog eltartani?

mert akkor lehet ez nem tetszik nekik

2015. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
74%
Jovo majusig meg meggondolhatjak magukat! Korai meg ezen porogni. Es Te is meggondolhatod magad, szakithattok is, akarmi tortenhet.
2015. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
50%
Azzal semmi baj hogy a baratodhoz koltozol, az mar inkabb ad okot aggodasra hogy egy masik orszagba, raadasul kulfoldihez. 18 evesen meg joesellyel nem ez lesz a vegleges kapcsolatod meg ha most igy is gondolod (bar adja az eg hogy ne igy legyen), es engem nagyon aggasztana, ha tudnam hogy a lanyom ki van szolgaltatva teljesen valakinek egy idegen orszagban ahol segiteni se tudok neki ha szukseg lenne ra.
2015. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
46%

másik országba --> gondolom ha továbbtanul, akkor amúgyis ott tanulna tovább, ezért egyébként is oda kell költöznie


ráadásul egy külföldihez --> nem ez az érdekes, az számít, hogy mennyire megbízható, illetve milyen a kapcsolatuk

2015. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
46%
Általános szülői reakció, valaki úgy oldotta ezt meg, hogy költözés előtt asszem 1 héttel(vagy 2 nap)jelentette be, mert előre látta, hogy mi lesz a reakció.(hogy honnan azt nem tudom)"apuka:a barátnőd ne ide jöjjön pénzért hó végén":)
2015. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
44%
Most még engedd el a füled mellet, amit mondanak, ne is hozd szóba többet. Majd jövőre, mielőtt költözöl, újra elmondod, hogy így döntöttél, ha tetszik, ha nem, mész.
2015. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Ő 26 éves.

Igen, Ő fog majd eltartani. De ez náluk nem olyan "lenézendő", mint pl. Magyarországon. Az anyukája sem dolgozott soha, mégis boldog nő és teljes életet él. Úgy van vele, hogy biztosítani tudja nekem ezt, akkor miért ne. Érettségivel, egyetem mellett úgy sem tudnék dolgozni.

2015. aug. 6. 10:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!