Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16éves vagyok. A barátomhoz...

16éves vagyok. A barátomhoz szöknék el aki 17 éves. A rendorseg eroszakkal is haza vinne? Ha en ugy dontottem, hogy nem szeretnek vissza menni az otthonomba?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagy nagykorú, ezért igen megtehetik(bár előtte verbálisan fölszólítanak rá).
2015. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Igen a rendőrség akár mikor haza vinne
2015. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondtak már nekem olyat, hogy aki betöltötte a 16.élet évét, azt nem vihetik haza mert saját döntésre ment el. Nem Tudom mit csináljak . De valaszodat koszonom
2015. márc. 20. 22:45
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad megszöknöd és fõleg nem egy 17 éves fiuhoz.Majdha idõsebb leszel,akkor rá fogsz jönni,hogy igazam volt.
2015. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korodig a szüleid felelősek érted. Bármikor hazahozathatnak, akár erőszakkal is.
2015. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan rosszak a körülmények otthon, akkor forduj a gámyhatósághoz. De egy 17 éves fiúhoz szökni hülye és gyerekes ötlet. ad1, miből gondolod, hoyg a szülei belemennének, Ad2, mégha felnőtt lenne munkával aki keres hegyám, dehát 17 évesen jó ha magért hajlandó felelősséget vállalni az ember...
2015. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, visszavinne, még ezt nem döntheted el magad.


De mi a probléma?

2015. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

" 16.élet évét, azt nem vihetik haza mert saját döntésre ment el."


Hülyeséget mondtak neked.

Egyetlenegy kivétel van, ha gyámhatósági engedéllyel házasságot kötsz.


A kérdés csak elvi, de miből akarsz élni? A 17 éves barátod eltart? Vagy a szülei?

2015. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"A kérdés csak elvi, de miből akarsz élni? A 17 éves barátod eltart? Vagy a szülei?" Folytatás: Vagy te tartod el öket?
2015. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem számít. Ne akard megtudni.

Lehet, hogy úgy érzed, hogy nincs más megoldás, de hidd el jobb, ha nem szöksz el. Elhiszem, hogy nagyon szeretitek egymást, de tényleg tudtok majd együtt élni?

Több ismerősöm is van, aki megszökött, akihez megszöktek. Egyiküknél sem működött a dolog. Megértettem mindegyiküket, és valahol egyet is értettem velük, de idővel mindegyikük belátta, hogy ez így rosszabb. És Ő utánuk nem mentek a szüleik - ez meg a szüleiket minősíti.

Ha te úgy érzed, hogy a rendőrök, vagy a szülök nem egyeznének bele, akkor nincs okod megszökni. Ne is tedd, csak megbánnád.

2015. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!