Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek van már legalább két...

Akinek van már legalább két gyereke előző kapcsolatából az őszintén szeretett volna új babát az új párjától?

Figyelt kérdés
Valahogy nehéz elképzelnem, hogy ha otthagyom két viszonylag kicsi gyerekemet a volt férjemnél/feleségemnél és összejövök mással, akkor őszintén örülök, sőt, tervezzük, hogy rövid időn belül közös gyerekünk legyen. Van, aki nem csak a párja kedvéért megy bele ebbe, hanem tényleg ő is szeretné?
2015. aug. 6. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Az elözö kapcsolatból való gyerekeket nem hagytam ott a másik félnél. És igen, örömmel vállaltam közös ygereket is.
2015. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Nekem fura, amit írsz, mert én úgy gondolom, hogy aki "otthagyta" a gyerekét az még jobban is akarhat, mint akivel vele élnek. Hiszen neki ott vannak minden nap.

Nem látom az összefüggést a között, hogy "otthagyta" és hogy szeretne újra.

2015. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

nagyon szerettunk volna kozoset aztan rajottunk egy gyerek nem rozsaszin felho es az engergiankat inkabb a mar meglevokre kell hogy forditsuk.

Igy az erzes lassan 5 ev multan elmult m

most mar azt mondom szerencsere hiszen igy tobb idonk marad egymasra es a mar meglevo gyerekekre

Utolag orulok nem vagyunk ujra a pelenka delutani szunyoka idejeben

2015. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ket pici lanyom maradt az exnejemnel a valas utan. De ennek ellenere a masodik felesegemtol is nagyon akartam a most mar 4 evesunket
2015. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem hagytam ott,hanem hoztam magammal a két gyerekemet.Azóta 3 közös gyermekünk született.A legkisebb 1 éves.Boldogan élünk.
2015. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Én meg azt nem értem,hogy mi a fenének szülnek egy több gyermek után elkötelezett pasinak még kettőt-hármat egyesek!Pláne ha van saját előző kapcsolatból gyerekük! Aztán itt sírnak,hogy ne hozza az ex láthatásra,meg sokat esznek,meg nincs elég hely,meg csökkenteni kellene a gyerektartást....Nincs elég facér pasi a világon? Vagy tényleg azt hiszik,hogy magukhoz köthetik a pasit,mert még két gyerektartásba már belerokkanna? Vagy minek?

Ennél már csak az a szebb,hogy tucatjával írnak ide olyat,hogy pár hónapos a baba,de válnak,sőt,még pocakban van,de már megromlott a kapcsolat....Szép.új világ!:(

2015. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nekem fura, amit írsz, mert én úgy gondolom, hogy aki "otthagyta" a gyerekét az még jobban is akarhat, mint akivel vele élnek. Hiszen neki ott vannak minden nap."


Elég érdekes felfogásod van, ha szerinted az egyik gyereket pótolhatja a másik... Aki otthagyta a gyerekét, annak szerintem pont hogy kevésbé kell a gyerek. (Most nem arról beszélek, aki küzdött a gyerekért, de a bíróság az exnek ítélte és ő ebbe kénytelen belenyugodni, hanem arról, aki tényleg otthagyta).

2015. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!